| pantera2011 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva timp si el imi promite sarea si marea noi stam la distanta mare vreo 500 de km unu de altu si intr-o seara am vorbit cu el si mi-o cerut un telefon si normal ca nu il cumpar da nu stiu ce sa ii zic... dati-mi voi idei ce sa-i spun mersi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când el îți va aduce marea și sarea, atunci promite-i și tu telefonul!

| Serendipity17 a răspuns:

Eu zic ca profita de tine...ai grija ce faci!

| Elena1234456 a răspuns:

E limpede ca te foloseste. Ce sa ii zici? Mm... "iubi, cand o sa ai bani o sa ai telefon - nu e problema mea". Daca insista ii spui "bye bye" si gasesti unu care sa te respecte fara favorurile tale.

| pantera2011 explică:

Aaa stati asa trebuia sa mai zic cateva din povestea asta prosteasca el are bani deci nu e vorba ca nu are bani si sincera sa fiu eu nu il iubesc asa de plictiseala vorbesc cu el ca nu am ce face el ma gandesc ca o fi vrut sa profite de mine dar nu s-a putut ca nu is proasta numa nu stiam ce minciuna sa ii bag nah eu i-am zis cand vi in orasu meu na sa te vad si eu in realitate si ai zis ca vi la mine acasa sa ma ceri de sotie atunci crede-ma ca iti dau eu care telefon vrei pana atunci nu am ca sa iti dau telefon...so fi crezut el smecher cu mine da nu am putut sa ii fac placu inimii