| pantera2011 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva timp si el imi promite sarea si marea noi stam la distanta mare vreo 500 de km unu de altu si intr-o seara am vorbit cu el si mi-o cerut un telefon si normal ca nu il cumpar da nu stiu ce sa ii zic... dati-mi voi idei ce sa-i spun mersi

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E limpede ca te foloseste. Ce sa ii zici? Mm... "iubi, cand o sa ai bani o sa ai telefon - nu e problema mea". Daca insista ii spui "bye bye" si gasesti unu care sa te respecte fara favorurile tale.

| Serendipity17 a răspuns:

Eu zic ca profita de tine...ai grija ce faci!

| pantera2011 explică:

Aaa stati asa trebuia sa mai zic cateva din povestea asta prosteasca el are bani deci nu e vorba ca nu are bani si sincera sa fiu eu nu il iubesc asa de plictiseala vorbesc cu el ca nu am ce face el ma gandesc ca o fi vrut sa profite de mine dar nu s-a putut ca nu is proasta numa nu stiam ce minciuna sa ii bag nah eu i-am zis cand vi in orasu meu na sa te vad si eu in realitate si ai zis ca vi la mine acasa sa ma ceri de sotie atunci crede-ma ca iti dau eu care telefon vrei pana atunci nu am ca sa iti dau telefon...so fi crezut el smecher cu mine da nu am putut sa ii fac placu inimii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când el îți va aduce marea și sarea, atunci promite-i și tu telefonul!