| ionutsialina a întrebat:

Vorbesc cu un baiat mai mare ca mine si cand vorbim prin mesaje vorbeste frumos ( cu iubita si tot asa) dar cand ne intalnim face figuri si insista prea mult la subiectul sex.si eu nu vreau pentru ca nu ma simt pregatita. decate ori ii zic sa nu mai faca asa isi cere iertare si zice ca numai face... dar defiecare data nu isi tine promisiunea. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| DeN1 a răspuns:

Daca nu esti pregatita si el insista pe aceasta tema mai bine termina cu el...zic eu happy daca nu, crede-ma ca el v-a continua sa insiste pe aceasta tema si nu v-a termina pana nu te v-a avea in pat.

| AlexyaLove a răspuns:

Poi ori iti respecta dorinta, ori ar trebui sa termini cu el.Pentru ca asa sunt majoritatea baietilor,vor doar sa profite de fete. Daca chiar te iubeste,te va respecta si te va lasa sa iei ce hotarare vrei, dar daca nu, inseamna ca nu te merita.
Vei fi pregatita doar cand vei gasi baiatul potrivit>

| sarah15 a răspuns:

Parerea mea este ca acest baiat este cam obsedat de sex si eu iti propun sa nu faci acest lucru mai ales ca nu te simti pregatita...totusi cunoaste-l mai bine si dupa sa faci sex cu el... sper ca te-am ajutat :*