| psycho_5607 a întrebat:

Vrea sa adaug un plus de personalitate camerei. Ceva simplu de facut, dar de efect. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

De exemplu eu mi-am pus poze prin toata camera poze cu persoanele care le iubesc cel mai mult si acele poze imi amintesc de niste momente deosebite din viata mea, mereu cand le privesc. love struck

6 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Picteaz-o sau cumpara un tapet care sa iti placa tie happy

| Ionutzsa a răspuns:

Pune niste postere pe pereti cu artistii tai preferatibatting eyelashes

| andreimicutu a răspuns:

Cumpara niste ornamente origami sau roaga-ma pe mine sa iti fac cadou si ai sa vezi ca o sa arate mult mai faina camera talaughing

| alexutzu00791 a răspuns:

Vopseste o

| DoarNoemi a răspuns:

Fa rost de cat mai multe cd-uri(o gramada daca s poate)big grin gaureste-le, leaga-le si ma rog...cat mai multe cd-uri cu atat mai tare e efectu, culorile etc...si pune pe perete undeva.de cand tot vreau sa fac asa ceva da n-am strans atatea cd-uribig grin are un amic si e asa de tare camera, parca as fi la discohappy

| zatz a răspuns:

Eu am toata camera "pictata" cu tot felul de scrisuri, nume de formatii, cateva desene etc... e destul de frumos. cel putin pentru mine.big grin