| Kукладождя a întrebat:

Vreau mult ca in anul viitor sa intru la colegiu pentru a invata de dessigner interior-exista insa o problema-pentru a intra la colegiu la asa profesie trebuie sa dau un test, un desen.In fata ti se pune un obiect si tu trebuie sal deseni. Shtie cineva ce obiect poate sa-ti puna in fata sau ce fel de desen trebuie sa faci(adica cu umbra, sau fara, ș.a.m.d.)? va rog mult sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Razorsharp a răspuns:

Asta poti intreba acolo, dar e foarte probabil sa te lase de capul tau pentru a vedea cum percepi tu desenul.Cu cat esti mai special cu atat mai bine.

| Kукладождя explică:

Si totusi, poate stie cineva ce poate sa-ti puna dinainte pentru ca sa deseni(adica un mar, o carte, sau un mai stiu eu ce.)?