| Kurama2402 a întrebat:

Vreau niste provocari bune si amuzante... de distractie! happy

Răspuns Câştigător
| Anonim_Ionut_2001 a răspuns:

Incerci sa mananci o lingura mare de scortisoara. Stii alea buruienile alea care seamana cu graul pui pe limba cu varful spre tine si spui lapte de multe ori. Bea apa cu capul in jos. Schimba-ti hainele cu un prieten. Fa farse la telefon prietenilor, vecinilor, profesorilor, necunoscutilor, dar ai grija ca numarul sa inceapa cu #31# Ex: #31#0752142641 etc.

2 răspunsuri:
| Anonim_Ionut_2001 a răspuns:

Pune in pumn gheata cu sare(multa) si strange pumnul.