| ρίтιкa a întrebat:

Vreau niste provocari smechere si amuzante. sa rada toti la ele. cele mai multe si cele mai bune primesc funda :**

Răspuns Câştigător
| Elenamiki a răspuns:

1.sa se dezbrace si sa iasa afara si sa strige (sunt cel/cea mai sexy din lume)
2. daca e sa fiti acasa si sa fie noapte sa se duca la o vecina doar in chiloti si sa intrebe daca are zahar
3. sa cante manele daca nu ii plac sau daca nu Justin Biber
4. daca e baiat sa stee sal machiati daca e fata ori machiat ori facut par sa stee...
5. sa manance ceva facut intr-un timp scurt de voi big grin
6. daca sunteti afara sa tipe ceva...
7. sa opreasca un om pe strada si sal intrebe daca are un fund frumos
8. sa opreasca tot pe cineva de pe strada si sal intrebe daca vrea sa fie cu el\ea daca e fata sa opreasca o fata si viceversa
PFF nu-mi mai vin aveam multe...

| ρίтιкa explică (pentru Elenamiki):

Imi place mult provocarea 2 si 7. sunt geniale laughing

7 răspunsuri:
| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

1.sa spele masini la un semafor
2.ice + salt
3.sa se dea cu sania pe asfalt si sa stige : traim periculos
4.sa faca slow motion pe o trecere de pietoni
5. sa danseze gangam style pe strada
6. sa mearga la o persoana pe strada si sa ii spuna ca : unde este dentistul, pentru ca vreau sa imi fac un control la ochi pentru ca nu mai aud nimic
7. din nou sa mearga la o persoana pe strada si sa spuna ca a rezolvat treaba si unde sa il puna
8. sa te duci la un magazin sa umpli un cos si sa il lasi acolo
9.sa saruti un caine ca si cum ar fi un baiat/o fata
10.sa alergi in chiloti in parc
11. sa alergi prin ploaie
12.sa spargeti oua colorate cu oamenii pe strada
13.sa mananci o lamaie ca si cum ar fi un mar
14.sa intrati pe o parte intr-un taxi si sa iesiti apoi pe cealalta
15.incearca sa mananci mancare de pisici
16.sa te imbraci in costum popular si sa asculti muzica rock in public
17.sa suni oameni cu numar ascuns si sa iti bati joc de ei
18. te provoc sa mananci un biscuite cu mustar iute
19.sa faci provocarea cu piperul
20. sa-ti scrie cineva pe burta,, Sunt sexy si divina ca o mandarina'' si sa mergi pe strada + sa strigi asta.
21.sa iti ei toate tricourile pe tine
22.sa te dai cu caruciorul de la supermarket

| ρίтιкa explică (pentru AlexandraMoldovan18):

Toate provocarile sunt de la tequila. de la adevar si provocare... nu mai copia

| AlexandraMoldovan18 a răspuns (pentru ρίтιкa):

Imi pare rau, dar nu ai specificat ca vrei sa te filmezi si sa postezi filmarea. eu credeam ca vrei sa le faci pentru tine asa doar.

| AlexandraMoldovan18 a răspuns (pentru ρίтιкa):

Asa ca te intreb : pentru ce iti trebuie?

| ρίтιкa explică:

Joc cu niste retardati de prieteni adevar si provocare si am nevoie de niste privocari care nu s.au mai pus. majoritatea pe care le.ai spus tu au fost facute de ei. si in nici un caz nu am de cand sa ma filmez

| Lika_Valika_1991 a răspuns:

Cind te uiti la soacara numai cu un ochi?