| dary_3843 a întrebat:

Vreau niste statusri de indiferenta pentru baietii ca figuri...big grinbig grintongue

1 răspuns:
| Emma_3399 a răspuns:

Da,e adevarat.Te-am vrut mult de tot, dar acum nu te mai vreau
Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! De aia fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!
chiar de mi'ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! pentru ca stii. viata e grea si lumea e rea. Cum as putea sa rezist daca nu m`as purta asa?! happy
Vezi tu, nu ma afecteaza ca vorbesti prea mult, atata timp cat nici nu te superi ca nu te ascult
E al dracu sentiment, fi atent la piept ce strangi, ca daca azi esti fericit, maine s.ar putea sa plangi
funditabatting eyelashes