| Claudia_6485 a întrebat:

Vreau si eu niste statusri pentru baietii care inseala. Ceva care sa-l doara.Sa se simta vinovat

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite. Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. "
Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi.E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat. • Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea • pfff. Ce sa-ti Fac? asta e Firea. credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea?

6 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Mai iubit, mai lasat...du-te dracului, team uitat!

| AdY a răspuns:

Iaka nio mai dat o prostie in cap>
te iubesc, te doresc...du-te dracului ca glumesc!

| Dxi a răspuns:

Nu cred ca un status pe care l-a vazut la cel putin 5 alte fete "inselate" o sa te ajute. mai degraba te prefaci ca nu s-a intamplat nimic, e cel mai sigur.

| col0rs a răspuns:

Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor[love struck]! Am incercat dar nu te pot uita asa usor[broken heart] Simt cum totul ma doboara[straight face] Hai sa o luam de la inceput. suferinta sa dispara! am spus si punct!>.te iubeamcrying!

Fa.tzi prieteni noi dar nu ii uita pe cei vechi`! Ei au fost langa tine cand nu stiai de unde sa incepi`! Chiar daca zambetul tau dureaza o clipa tu stii`! Ca in spatele lui au ramas o mie de amintiri vi`!

Fitse d Adolescentă`? Auzilove struck.o să`ti fie din ce`in ce mai Grew`! Obisnuieste`te ca ideea ca` esti Doar o Pitsipoankă care va da la licew`love struck.[laughing]

Nici nu ma mai vrei.Nici nu ma lasi sa plec.De ce te porti asa eu numai inteleg.Ori ma iubesti prea mult.Sau poate cine stie ca tu asa te porti din gelozie?

"Si realizez ca pot. Sa uit tot. Ca si cum n`ar fi existat deloc :d Intorc privirea peste umar, intalnesc pe altcineva` in drumbatting eyelashes Poate am pierdut ce`aveam.ptr altceva mai bun love struck! :

"Lacrimile n-au valoare `! Atunci cand iubirea mOARE`! sh nimic numai conteaza cand iubirea te tradeaza.

Parca ieri `traiam sperantze si vise[day dreaming].si fugeam pe prtile care credeam ca soonth deschise[oh go on]. parca ieri aveam `tot ce mi-ai dorit[straight face].tu spuneai ca viata merge inainte[:p]`.ma intreb, oare chiar s`a sfarsit?!`:-s

Asa a fost mereu si nu` se va schimba ceva`![love struck], dar au o viata a lor.atunci de ce stau s`o comenteze pe-a mea[oh go on]!love struck

Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua.Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se intampla voua

Loveste direct, asigura`te sa fie perfect! Asculta tot, NU crede nimic.nu fii asa de sigura de ce`tii zic[:p]!love struck

Mereu imi reprosezi ca sunt rece si rea. dar uiti ca tu m`ai invatat sa fiu asalove struck!devil
Nu mai e loc pentru idei! Nu te judec, dar asa, ca fapt divers.Ok?

Ramai asa cum esti acolo in lumea ta, Nu vrei sa schimbi nimic dar atunci nu ma schimba

Ochii ii inchid dar te vad iar cu ea, as vrea sa scap dar nu mai pot uitastraight facedevil

"♥ Nu laSa` nimiC Sa te doboare`. gandeste-te Ca totul` e doar o Simpla incercare`. e greu`.O simti` pe pielea ta`, da` poate in aCel mOment` e mai bine aSa`! ♥"

Uite`te in ochii mei. Si`hai. Minte`ma Sunt 1000 de Pers0ane care vor sa ma invetze.S'ma Schimbe. le dau la o parte. Si merg mai departe

Lasă`te, ascuns de rânduri. Pune`te, putin pe gânduri. :-

Eiii bine nu incerc sa te conving. Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig :d. #

"Sh n`am de gând, să te mai las curând. Sh totusi mă crezi pe cuvânt, chiar dacă o iei razând.

Intr`o oarecare masură e tare. Să crezi măcar pentru o secundă că ai lumea la picioare.love struck! day dreaming

Ochi reci de gheata, suflete calde le ard! Dk lasi afara sentimente, clar, devi slab! happy."

♥ Stiu ca sunt pe lume mii de flori love struck! Dar numai tradafirii imi dau fiori love struck! blushing. whistling
Ezita sa crezi ca viata e trista love struck! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing

♥ Sentimente uitate! Doar amintiri lasate.Destine schimbate.Ciudat intersectate.Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu ea,candva,demult? straight face sad.♥

Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri blushing! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.love struck! ♥

"♥ Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti,nu ai mai avea pentru ce sa lupti, sa speri si sa iubesti love struck

Am intentii bune, pe bune. n-ai tu idee oh go on Cate cuvinte frumoase pot spune[smug]! (da nu`s adevarate:p)

Stiu ca ai vrea sa ti se mai deschida usa, macar din cand in cand. ca sa-ti vezi papusa!

Tu baga la cap si nu te teme`! mai bine mai tarziu decat prea devreme!

"->Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

cuvintele sunt surde. acel vechi "eu" nu te mai aude! Am uitat toate acele sentimente, nu v`or fi momente sa n-am argumente!"

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când ÎL VEZI CĂ UMBLĂ CU 10!

Vorbe` doolchi si vise amgitoare[straight face].Pline de` sens, dar fara culoare. Sperantze care` iti acopera sufletul apaprte... Spulberate de`un vant venit` de departe.[broken heart]

de n.ar fi fost ceata ai fi simtit ca te iubeam.de n.ar fi fost frig nu ai fi stiut cum tremuram.de n.ar fi fost ploaia n.ai fi vazut ca plangeam.de n.ar fi fost noapte ai fi vazut cum te priveam

Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat. le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l`am uitat "`!

K tuu` nu` t` schimbi dup` cum bate vantuu`, stii` sa-ti tii` cuvantuu`, vb`esti cand iti vne randu

Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?
Am putsini ani ...Imi sP"Gandesti destul de bine".
Ai Fi socat daca Ai stIi Ke gandesc deSpRe TnE

Şi nu o să mai cred ce mi se spune! Vreau fapte, m`am săturat de glume.

βέiiiβiii Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;].E O tara libera.decii. esti liber sa fii prost[

De atunci a trecut o saptamana si acum daca suna, am sa-l las cu telefonul-n mana in fine, bine poate-mi vine mintea la cap, mai vorbim.ca daca suna, suna ocupat.

Nu te gandi sa fii cu capu`n nori • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`. Gandesti gresit`!"

|| v-au trezit atentia`. sau inca` nu vaTzi venit in fire`.` continuati` sa fiti Fraierii`. pentru` cA o0` faceti bine`. =x

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree! Cand unu`l o da si celalalt o cere

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi!

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt.; x

E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar

Acum imi zboara prin minte.Prea multe cuvinte.Dar decat sa zic ceva gresit.Mai bine nu mai zic nimic.

Visam ca dragostea e` simpla si trece`! Si nu te lasa rece cand IL vezi ca umbla` cu zece.`! Crezi ca nimeni nu`ntelege? E doar `n capul tau`! Zici ca`'i ultima oara si, se`ntampla din nou.love struck

Prostita de iluzii si cuvinte false gen''te iubesc'' comportament copilaresc, totu a fost un test

Ma vad alta`! prin privirea ta! M`am schimbat eu., sau esti tu altcineva `?! Dor oare lacrimile `?!? Mai da`le`n pana mea`! Nu le am`! Deci nu cer asa ceva! #love struck

Zambeste. ca timpu` trece sh te`ncetineshte. Zambeste! da play sh porneshte!

Ti-am promis ca intr-o zi o sa ma tin de promisiuni. Dar pana atunci, hai sa uitam de regrete! Sa mai numaram si amintiri de vis nu doar defecte!

E tarziu sa 'mi ceri, sa fiu cea de ieri, cand tu acum esti nicaieri. Dupa cate ne'am zis... M 'am inchis intr 'un vis. Acolo totul e asa cum mi 'ai promis

| cucaracia a răspuns:

Cauta in versurile de la parazitii daca vrei sa il "ataci" dea binelea prin status ul tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar nu crezi că o să-l rănești cu un porcărie de status, va ști că sunt copiate de pe net și nu știu ce băiat normal la cap s-ar simți îndurerat pentru un plagiat. Din moment ce te-a părăsit, gata.