| deea_1980 a întrebat:

Vreau o dieta sa slabesc vreo 2-3 kg sau exercitii. Am 13 ani, 1.65 si 45 de kg, dar am picioarele grasute.Si fata o am rotunda si nu imi place deloc.As vrea sa fiu slaba, toti baietii sunt mai slabi decat mine, stiu, ei cresc cu 2 ani mai tarziu decat noi, fetele, dar vreau sa fiu slaba! Sper sa nu fie catalogata drept intrebare stupida

5 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Uite aici un link cu 16 retete de slabit. succes http://www.lovesite.ro/......e-slabire/

| Boo a răspuns:

Da` nu esti grasa. 45 de kg e bine.chiar e putin...

| another_emo_girl a răspuns:

La 1. 65 greutatea normala e 60 de kg.depinde si de structura corpului, poti sa ti si mama dietelor, n'o sa rezolvi nimic. fata rotunda nu o poti schimba.

| maiabia1995 a răspuns:

Esti slaba, nu esti grasa, ai 45 de kg? cate vrei sa ai 20?
O sa devi subnutrita si la orice boala o sa fie si mai rau.
O sa devi foarte slabita. Pentru binele tau incearca sa iti mentii kilogramele actuale.

| comasquirrel a răspuns:

Corpul tau o sa treaca printr. o serie de schimbari in perioada asta.nu le impiedica prin regimuri sau alte tampenii. oricat de sanatos ar parea un regim nu ai de unde sa stii ce rau ii poti face corpului tau, mai ales la varsta asta.si esti foarte slaba deja.cat despre baieti stai calma depinde unde te uiti :p. si ia in considerare ca ai varsta la care iti permiti sa nu iti pese laughing