| Villy0po a întrebat:

Vreau sa aud ce mai frmx poveste de dragosteee :X (amanunte)
cea mai frmx ia fundawinking

1 răspuns:
| iulyluvy a răspuns:

Sper sa iti placa
Intr-o zi un baiat sarac se plimba prin oras cu lemne de foc ca sa le vanda. Fata unui negustor il vazuse si ii cumpara niste bete.A fost dragoste la prima vedere...Cand tatal fetei il vazuse,a tras-o pe Aliss in spate si l-a lovit in stomac pe baiat. Fata varsa o lacrima calda si nevinovata de-a lungul obrazului.
Peste cativa ani cand era vremea cununilor,fata trebuia sa se marite, cu un bogatas urat ca d$#^cu.
Cand Aliss se plimba prin oras, il zari pe Andre printre oameni.S-a dus la el si au devenit prieteni.Cu timpul au ajuns sa se placa,apoi sa se adore,apoi sa se iubeasca.
Ei visau ca intr-o zi sa fie fericiti,si pentru ca nu puteau face asta,au fugit impreuna in lumea larga.
Tatal fetei o cautase zi si noapte,zile, saptamani, luni dar nu o gasise.Pana intr-o zi cand i-au gasit intr-un mic oras din Rusia.
Barbatul se strecura in spatele baiatului si il injunghie cu un cutit.Aliss tipa ingrozita,dar degeaba,Andre era mort. Fata se ridica,si cu furie ii daduse cutitul tatalui ei inapoi arma si cu mana lui, isi infips cutitul prin burta, si asa au murit amandoi in mijlocul oraselului din Rusia.
De rusine negustorul se scufunda in mare gu gandul "Mai bine mort decat viu si fara fiica mea!"
Fuditza?
Plssss