| Elena_Theo_1999 a întrebat:

Vreau sa fac o pagina de fecebook.Dar nu stiu cum sa o numesc. Ceea ce voi posta mai des vor fi melodii descrieri ale melodiilor...sau poate pe moment voi posta si altceva dar in general muzica este tema big grin. Ma numesc Theo si ma gandeam ca pot include si numele meu in cel al paginii. Oricum am nevoie de ajutorul vostru. straight face :**

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Music is for everyone
Muzica e viata mea
Muzica e iubire
Muzica e o minune
Muzica este timp sonor
Muzica este vinul care umple cupa tacerii.
Muzica - arta de a gandi cu sunete

| Elena_Theo_1999 explică (pentru Moncherie):

Multumesc dar inca mai astept sugestii... oricum ti-am dat funda :*

| Moncherie a răspuns (pentru Elena_Theo_1999):

Multumesc! happy