| RoxanaRR a întrebat:

Vreau sa-i fac o surpriza iubitului in care sa ii umplu masina cu biletele. As dori va rog sa-mi da-ti idei cu ce as putea scrie pe biletele. Problema este ca nu vreau texte cu "te iubesc" sau "esti dragostea vietii mele" pentru ca suntem la inceput.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca sunteti la inceput nu stiu cat de mult va aprecia gestul...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Si se va desparti imediat de tine dupa ce va vedea mizeria pe care ai lasat-o in masina.

| Pinocchio a răspuns:

De exemplu fa 10 biletele, pe care le ascunzi in interiorul masinii.
Pe 9 dintre ele scrii asta: "Mai cauta"
Iar pe ultima sa scrii locul ascuns in masina unde ai pus, de exemplu o lenjerie intima (a ta) noua.
E si romantic si pe placul baietilor, cred eu.