| CristinaCrisy a întrebat:

Vreau sa imi creasca parul asa ca m-am gandit la o masca: amestec gaz cu ulei de ricin si ou pe care il aplic pe par etc. Dar este buna masca sau? Eu ma gamdeam sa o folosesc deoarece si gazul si uleiul de ricin sunt bune pentru cresterea parului dar si oul...
Daca se poate sa imi spuneti alte masti pentru cresterea parului

Răspuns Câştigător
| justagirl21 a răspuns:

Buna,problema asta o aveam si euconfuseddar o colega mi-a recomandat samponul de urzica care-l gasesti la orice magazin din aceasta categorie este ieftin si are efecte vizibile in vreo 3 luni la mine a durat mai putin dar acum depinde de tipul de par...big grinfunda?