| imyourdestiny2 a întrebat:

Vreau sa-mi creasca parul mai repede ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ulei de ricin

| mgtow a răspuns:

E o solutie care te dai peste cap si creste dar daca esti chel poate asa daca ai par iti creste mai repede

| Andrux a răspuns:

Pai. ai nevoie de rabdare.peste noapte nu creste.

Dar totusi ...foloseste ulei de ricin.cauta sampoane pentru cresterea mai rapida a parului.

Pana una alta puneti in evidenta fata.cauta diferite coafurii!

Smile, girl! Funda?

| anss23 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. Poti incerca uleiul de ricin dar nu te ajuta prea mult.

| Demoiselle a răspuns:

Buna!
Eu am incercat ulei de ricin, sincer nu prea m-a ajutat si in plus mi l-a incurcat iar la spalare a cazut foarte mult.
Te sfatuiesc sa folosesti samponul Alpecin cu cafeina pe care mi l-a recomandat medicul de familie. Ei bine eu l-am folosit pentru caderea parului... dar sa stii ca m-a ajutat f mult la cresterea si indesirea/regenerare.
Toata lumea imi spunea imi perioada cand il foloseam: `wow ti-a crescut parul`big grin
Bafta!

| Gonzales a răspuns:

Exista sampoane ce ajuta la cresterea parului. Mai arunca o privire cand mai treci prin magazine big grin Sunt sigur ca o sa gasesti ceva... Am impresia ca am vazut o reclama la televizor despre un sampon pentru. cresterea parului de la Garnier.

| irynuk89 a răspuns:

Parul proaspat spalat se clateste cu infuzie de salvie/urzica, masand bine scalpul, pentru intarirea radacinii firului de par si pentru stimularea cresterii

| dulcineasiera a răspuns:

Eu ti-asi recomanda sa folosesti usturoi. ajuta mult la cresterea parului si chiar functioneaza.