| Dragoselgwns a întrebat:

Vreau sa imi cumpar din cora un circuit de curse si este 200 de lei credeti ca merita. Oare dau bani degeaba? am 13 ani dar multi zic ca sunt mare pentru asa ceva dar pe mine ma pasioneaza. Ce pareri aveti? Uitati din acesta dar ceva de genu http://www.youtube.com/watch?v=iMzmF3F-eXQ&feature=relat ed

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca esti pasionat de ceva nu conteaza parerea celorlalti despre pasiunea ta! Cumpara-ti circuitul si bucura-te de el. Si pe aia care ti-au zis ca esti prea mare pentru asa ceva nu-i lasa se apropie de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut 14 ani cand ma mai jucam cu din astea cu telecomanda pe pista.
poti sa iti iei, sunt banii tai, si daca vrei sa te joci cu cineva bagi vrajeala, ceva de genu' "o am de cand eram mic","e a lu varmiu/fratimiu mai mic","o pun in juru la pomu de iarna"