| adrian_7273 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o bicicleta.As vrea sa o folosesc pentru scheme(multi vor zice BMX) Dar imi trebuie si pentru mersul pe munte unde BMX-ul nu este tocmai potrivit. Ce bicicleta imi recomandati si din ce magazin? Si cum ar fi mai ieftin si mai bine o iau din magazin sau mi-a fac eu singur(cumpar roti cadru etc. si le asmblez singur) sau o iau din magazin?

1 răspuns:
| CosminRo a răspuns:

Bicicleta Corratec Air Tech Glacier 2010... e super tare bicicleta are un amic dea meu... da asta daca te tine buzunaru man.bafta