| sweetheart16 a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr o tabletă. Ce modele îmi recomandaţi? Eventual câteva site-uri? Preţul să nu fie foarte mare. Contează ca tableta să fie foarte bună. Mulţumesc! ( + fundă pentru cel mai bun răspuns. ).

1 răspuns:
| motolo9ve a răspuns:

Eu am tot cautat ceva tablete faine dar sincver am renuntat la idee pana am fost la o colega si ea avea Samsung galaxy S 2 chiar mi-a placut in mod deosebit.Despre pret. nu stiu ce sa zic ea personal la cumparat la reducere cu 600 lei de craciu era si la reducere ceva cupoane...