| psycho_5607 a întrebat:

Vreau sa imi decorez peretii. Ce as putea sa pun. Nu vreau postere cu vedete. Idei?

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Poti sa ii pictez, cineva din familie si a facut fluturi deasupra patului, sau un evantai maaare cum zice one, un colaj despre tine sau alte subiecte...eu sincer mi-as agata pe o placa toti cerceii si bijuteriile mele in camera sa se vada averea mea de plastic si alte metalelaughingcu toate ca ar spune parintii ca am innebunithappy

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Picteaza pe ei...sau sunt măşti din alea mari foarte frumoase care le poţi pune pe perete, un tablou frumos sua cum a spus şi @one, poti pune un evantai mare sau poţi confectiona flori din hârtie, găseşti pe net foarte frumoase happy

lolita
| lolita a răspuns:

Tablouri mici sau poze cu voi doi, cu tine sau cu peisaje din toate anotimpurile, o idee frumoasa ar fi poze alb negru.

| Orannginna a răspuns:

Orice confectionat din fibre naturale, daca iti place natura. happy

| PauLa.M a răspuns:

CD-uri cu partea aia stralucitoare la vedere. te-ai prins tu

| sfo a răspuns:

Evantaie, sau dacă ai un pic de talent poţi să improvizezi pânze de paianjen din funie...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.c-deco.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.designdecorativ.ro