| bbeli123 a întrebat:

Cum as putea sa mi decorez camera de Craciun. Vreau idei originale. Mersi

Răspuns Câştigător
| DorrySweet51 a răspuns:

Exista multe lucruri ce ai putea confectiona. ai putea face niste omuleti mici de zapada, pe dulap sa iti prinzi cateva instalatii pe baterie daca cumva priza este mai departe de dulap, exista in magazine niste forme de craciun usor gelatinoase in diferite forme de exemplu brad, mos de craciun, stelute etc care se pot lipi pe geam sau oglinda si nu lasa urma cand le dai jos. Ar fi multe de zis dar eu te-as sfatuii sa intri sa iti faci cont pe PINTEREST (sau te poti loga direct de pe Facebook ) si acolo poti sa gasesti o gramada de idei in diferite domenii. Spor la treaba happy