| pulbereana a întrebat:

Vreau sa imi donez parul copiilor care au cancer, dar nu gasesc mai nimic pe net. unde pot dona? Ma puteti ajuta, va rog?

5 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Încearcă să iei legătura cu o fundaţie!

| pulbereana explică (pentru Miree):

Am cautat pe net si fundatii, dar tot ce se doneaza pe site sunt bani. Am sa le scriu si in privat sa vad daca e posibil. multumesc

| Miree a răspuns (pentru pulbereana):

Dacă le dai un mail, sigur se găsesc câţiva binevoitori care doresc NU doar bani! Dacă faceţi acest lucru pe gratis şi nu pentru bani, veţi avea parte de recompense în viaţă! Dacă doriţi vă po ajuta cu câteva fundaţii.

| MotanAndrei a răspuns:

Imi pare rau pentru suferinta dumneavoastra. Da ca sa donati par pentru copii dumneavoastra, trebuie sa'i scapati de cancer. sad Din cate stiu operati de trasplant de par se face in Turcia. Nu stiu exact pretu, da va puteri interesa.

| pulbereana explică (pentru MotanAndrei):

Nu am pe nimeni care sufera de cancer. Eu doar m-am gandit ca ar fi un gest frumos daca l-as dona unei fundatii care face peruci pentru acesti copii..problema e ca nu gasesc in Romania.
a...si am 17 ani.n-am stiut ca o sa crezi asta. oricum, multumesc de raspuns, apreciez mult