| Chrislvdarkness a întrebat:

Vreau sa imi fac parul in stil emo, lung dat peste un ochi, cat de lung trebuie sa fie si cum trebuie sa ma tund?

4 răspunsuri:
| crazzylol a răspuns:

Eu zic sa renunti la ideea asta. Acum nu mai sunt la moda cei cu parul lung, gen emo. Poti sa optezi pentru alta "freza" care se poarta :* Nu de alta...dar toata lumea o sa te considere ciudat dupa :*

| Chrislvdarkness explică (pentru crazzylol):

Nu imi pasa de parerea celorlalti, mie imi place si o sa o fac (:

| crazzylol a răspuns (pentru Chrislvdarkness):

Bine, bafta laughing Si daca nu iti pasa de ce ai mai pus intrebarea pe TPU? laughing)

| Chrislvdarkness explică:

Vreau sa am parul cum e in poza mea de profil ** Am uitat sa mentionez asta