| BarbieAmy a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont pe sunphoto si pentru inceput vreau un nume ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffoarte cool. Cele mai multe nume si cele mai cool funditalove struck

Răspuns Câştigător
| InjectabilTerror a răspuns:

XDollOfMexD
xBarbieLandx3
xCriminalDoll
xAmyx33
xBalonashDeSapunXd
xSupradozaDeViseXD
xLovex3
xInnocentChild

Daca vrei le poti imbina. PS : Si eu am cont pe SunPhoto; X. Spune`mi daca iti place vre`un nume.

FUNDA?

1 răspuns:
| JustATiredPilgrim a răspuns:

Parerea mea...Nu toate numele trebuie sa inceapa cu x laughing e putin prea exagerat.Bafta Amaliawinking