| Alyn1998 a întrebat:

Vreau sa imi iau o unitate noua(de pc si doar unitatea cu mouse si tastatura) si la urmatoarele cerinte cat credeti ca va costa:
-2gb RAM
-procesor 2.00/2.50ghz dual-core
-placa video nVidia/ATI Rideon
-512 VRAM
vot pentru primul raspuns
ma aflu in judetul >arges-campulung (funda celui care imi zice si de unde sa iau adica la ce magazin)

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Pai de ce nu-ti iei de pe net? Poti cumpara unitatea gata facuta sau poti comanda componentele separat. Unul dintre magazinele online este depozituldecalculatoare.ro. Daca vizitezi shopurile online poti calcula cu exactitate cit costa fiecare configurare pe care o doresti.