| Roxanaaaa a întrebat:

Vreau sa imi iau un animalut de companie, dar nu stiu ce, caini si pisici nu mai vreau. Imi puteti da niste exemple de animalute dragute. Voi ce preferati, hamsterii, papagalii sau porcusorii de guineea? Funda si la restul vot!

Răspuns Câştigător
| Nadytza a răspuns:

Hamsteri...papagali in nici un caz!
Daca stai la bloc,e mai greu, poati sa iti iei un acvariu cu cativa pesti(de apa dulce)happy
Sau un iepuras, ma rog are nevoie de ceva spatiu.dar cred ca la magazin iti vor spunehappy

2 răspunsuri:
| V3V3 a răspuns:

Hamsteriilove struck
si porcusori sunt draguti,.dar mai bine hamsteribig grin

| DenisaDeea26 a răspuns:

Hamsterii.