| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi pun aparat dentar dar vreau sa fie cu modele. vreau un site ceva cu modele. Ce parere aveti de fetele care poarta aparat dentar? E adevarat ca baietii le ocolesc? Mai poate saruta bine si cu aparat dentar? si inca o intrebare:ce parere aveti de baietii care poarta tricouri albe, roz, mov mai ales daca sunt rromi?happy

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu pot judeca o persoana doar dupa aparatul dentar, ar fi o prostie.

La faza cu ocolitul nu stiu ce sa iti raspund, dar eu unul nu le ocolesc =)

Nu am incercat niciodata thinking

Ce parere am? MOARTE TIGANILOOOOOOOR

1 răspuns:
| loredana_7444 a răspuns:

Nu cred ca e o problema de aparat dentar. si daca vrei sa-ti pui, pune`ti. cel mai frumos e ceva simplu finut; sarutatul nu este afectat de aparatul dentar in nici un cazlaughing. Baietii care poarta tricouri albe, roz, mov. asa le place lorlaughing mie una nu`mi place sa vad roz la un baiat.dar alb si mov.sunt ok...