| bebelinnAa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta aparat dentar? Cum credeti ca se saruta ele thinking

P. S nu port aparat dentar ...doar sunt curioasahee hee

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nicio parere,nu un aparat dentar caracterizeaza o persoana.
La fel ca toti oamenii,aparatul ala nu e o a doua dantura,e doar o sarmulita foarte subtire,montata pe dinti,e doar vizibila(cum ar fi o alunita pe piele, dar nepronuntata, dai cu mana si se simte in vreun mod?!)

| mona a răspuns:

Fetele care poarta aparatu dentar nu l poarta de placere si nu l poarta o vesnicie, am o parere buna despre ele si nu ti face griji cum se saruta pentru ca o fac fara nici o problema

| Barbiiie95 a răspuns:

Pff...daca un baiat saruta o fata cu aparat dentar trebuie sa aiba grija sa nu-si taie limba in gura ei laughing.

| HappyCandy a răspuns:

La aceasta intrebare iti raspund la fel cu o intrebare
Dar cum se saruta fetele cu dinti strimbi la care le iese dinti afara si stau indoiti?
Deci nu e mai bine sa porti ceva timp aparat si scapi de probleme.

| RosalinaB a răspuns:

Dupa cate stiu aparatul dentar acum e la moda, am o prietena si are aparat dentar si a zis ca s-a sarutat cu prietenul ei si totul a fost ok ) nu iti fa grijiwinking

| planeta a răspuns:

Despre fetele ce poarte aparat dentar am o parere foarte buna, fiindca port si eu big grin...fie nimeni nu e perfect, fiecare avem cite ceva de care nu sintem prea mindri...
Iar faza cu sarutul: fi-ti pace totul e ok, doar trebuie putina atentie si totul va fi bine...
nu stiu mie personal astfel de intrebari mi se par fara sens...scz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca procesul functioneaza in felul urmator:inainte sa aiba loc sarutul fata isi da aparatul jos, si-l pune in cutie, se saruta, il scoate din cutie, si-l pune la loc.Si voila! S-au sarutatlaughing
(Sau nu-l poarta la intalnire)

| dorothy a răspuns:

Nu stiu da cred ca e naspa oricumbig grin