| Lolly15 a întrebat:

Vreau sa pun 2 poze una langa alta, fara spatiu intre ele sau o culoare care sa le uneasca. Nu vreau sa fie suprapuse. Vreau sa fie unite. Ce program pot folosi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Heyy! buna poti folosi pizap : http://pizap.com/pizap.php?width=1024 unde poti: poti lipi 2, 3, 4, 5 poze una langa alta, poti edita poze, poti sa faci covere, poze cu efecte la webcam. Doar uita-te e foarte interesant si nici nu trebuie sa il download-ezi. sper ca te-am ajutat :* :* :o3

| Lolly15 explică (pentru Adelina004):

Si cum pot sa lipesc 2 poze fara sa fie spatiu intre ele?

| Adelina004 a răspuns (pentru Lolly15):

Pai acolo iti apare o imagine in care scrie : make a collage, dai click acolo si alegi tu cate poze vrei sa lipesti, iar apoi poti sa incarci pozele dorite big grin

| Onlyjoy a răspuns (pentru Adelina004):

Mulțumesc frumos!

11 răspunsuri:
| Angie95 a răspuns:

Eu folosesc Photoscapewinking

| AdrianoB a răspuns:

Buna,

Un program care este foarte profesionist, si cu care poti face mult mai mult decat atat, este Adobe Photoshop. Dar costa bani. Il poti gasi si gratuit pe undeva pe net :)

Un alt program, care este gratuit, este Photoscape. Il gasesti aici: http://www.photoscape.org/ps/main/index.php.

Succes!

| xXxNiKoleTa a răspuns:

Poti sa folosesti PIZAP eu il folosesc mereuwinking sper ca te-am ajutat
funda? te rog happy

| Virgil_Virgil_1987_hwFc a răspuns:

Cine poate sa ma ajute
sa unesc doua poze

| Constantinescu_Florin_1980 a răspuns (pentru Virgil_Virgil_1987_hwFc):

Cine ma poate ajuta sa unesc doua poze

| Marinescu_Viorel_1975 a răspuns:

Ce program pot folosi