| SerbanElyan a întrebat:

FUNDITA! Stie cineva vreaun program sau tutorial care sa-mi arate cum sa fac din doua videoclipuri unul singur? Vreau ceva care sa uneasca videoclipurile (si sunetul de la videoclip)... Sa fie unite complet.

PLZ... AM MARE NEVOIE!

2 răspunsuri:
| onyka a răspuns:

BUNA! Pai cred ca daca incerci ai putea sa gasesti cate ceva folositor pe site-ul celor de la creativemonkeyz au multe tutoriale ce te pot ajuta desi sunt unpic mai avansate daca esti unpic atent poti invata multe ai putea intra aici http://creativemonkeyz.com/tutoriale/basic-premierpro/ pentru un tutorial asa cum iti doresti tu explicat pe indelete ...pas cu pas. super eficient:P.pwpik.sper ca ti-am fost de ajutor.succes

| onyka a răspuns:

Fundita?tongue?