| Stirbei_Laura_1999 a întrebat:

Vreau sa slabesc 5 kg, cum as putea face asta in 2 saptamanii?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti infierbantata dupa ce ai facut sport s-au inainte bei apa rece si pierzi cam 1000 de calori.
Mananci des si putin la varsta ta iti trebuie dulce dar reduci din produsele alimentare cat si din mese nu mai mananci mancare gatita deloc e cald afara, nu are rost. Si sportul care este baza, nu iti recomandt sa alergi. Dansezi, faci exercitii fizice. si dupa fiecare baie masaj.

| Voidwithin a răspuns:

Poate vreo 3 kg vrei sa spui, sport+alimentatie+somn.

| Blamely a răspuns:

Nu ai cum să slăbeşti atât într-un timp atât de scurt.

| j1NNNx a răspuns:

Poti sa mananci mai putin si sa faci sport! big grin

| AnnaaaMaria a răspuns:

Dieta ketogenică.

| AleexTPU a răspuns:

Apa,flotari si bataie!