| Valleria a întrebat:

Vreau sa slabesc dar nu pot. Am nevoie de incurajari sad

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, să combini corect alimentele, practică un sport de masă și hidratare corespunzătoare.
Succes!
Pa, pa.

| R0R0 a răspuns:

Hai ca poti! big grin

| Valleria explică (pentru R0R0):

Vai mersi :d
De fapt a trecut cam un an de cind am facut acesta intrebare dar inca ma lupt cu aceasta problema.
Pur si simplu acum m-am acceptat asa cum sunt. Nu am un corp urit totusi big grin tongue

| R0R0 a răspuns (pentru Valleria):

Sunt sigura de asta.

| PedoBarbie a răspuns:

Curaj, câţel laş.
Poţi!

| Alexandru0007 a răspuns:

Hai valleria, forzatongue stiu ca poti.

Răspuns utilizator avertizat
| einenebun23 a răspuns:

Normal ca nu poti din moment ce tu zici asta. Gandeste pozitiv spune-ti ca pot sa o fac si vei avea rezultate. Iti dau o cura care functioneaza. Mananca de cel mult de 3 ori pe zi iar ultima masa sa fie la 19:00, evita consumul excesiv de paine si de paste fainoase si incearca sa faci putin sport chiar si la tine in camera fa niste abdomene sau orice exercitiu fizic. In 2 luni iti garantez ca pierzi vreo 8 kg.

| Valleria explică (pentru einenebun23):

Wow daca slabesc 8 kg ma fac numai piele si oase. O sa incerc, multumesc de incurajarewinking

| NopeCheers a răspuns:

Incearca si vei putea, fa sport, mananca sanatos si vei slabi!

| Valleria explică (pentru NopeCheers):

Hm dar eu ori nu maninc nimic ari maninc prea mult. Sa maninc putin nu reusesc si de asta nu maninc mai bine nimicsad

| Valleria explică (pentru Rührselig):

Multumesc, cred ca o sa ma jute mult acest articol.

| Rührselig a răspuns (pentru Valleria):

Cu plăcere.