| Badea_Adrian_2002 a întrebat:

Vreau sa stiu daca mai apare sezonul 7 din Teen Wolf

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sezonul 7 nu exista!
S-a anuntat oficial ca sezonul 6 inchide cilul sezoanelor fimului Teen Wolf!
Uite aici:
http://tvline.com/2016/07/21/teen-wolf-ending-season-6-series-finale-2017/

| MeForeverAlone a răspuns:

Abia a apărut sezonul 7, iar acela are multe episoade și nici nu sunt traduse toate. Mi-a zis un prieten că sezonul 7 va fi făcut abia anul viitor.

| IICristina12 a răspuns:

Pe pagina lor de Facebook este un trailer al sezonului 7

| mtr47 a răspuns:

Bai m-am uitat pe mai pulte pagini si nu spune nimic ca asta ar fi sfarsitul. si la sfarsitul episodului 10 a spus ce ( aceasta vara ) si a aratat doua secvente amarate. oricum da tineti minte dintr-un sezon anterior ca Peter Hale ii spunea lui Kate Argent ca va urma razbunare lui pe Scott pentru asi revendica puterile si inca nu s-a intamplat asta, mai era o faza cu intoarcerea lui Alisson nici asta nu s-a intamplat inca. deci e foarte probabil sa urmeze un alt sezon + ca la sfarsitul episodului nu a aparut nimic ceva gen The End..asa ca nu a spus nimeni nimic de sfarsit. sper ca te-am lamurit. big grin

| Andreea_Ioana_1999_lLuI a răspuns:

Nu există sezonul 7.
Acum va trebui să apară partea a 2-a din sezonul 6 (6B), care are 10 episoade în care vor apărea personaje vechi, cum ar fi: Jackson, Derek, Ethan.
Link-urile de la trailere:
https://www.youtube.com/watch?v=ds0mrtbBRIk
https://www.youtube.com/watch?v=CCBlSFGT9K0

| Vladc9 a răspuns (pentru Andreea_Ioana_1999_lLuI):

Ceea ce ne arati tu s-a intamplat in sezonul 6A big grin big grin