| TheBlackCrystal a întrebat:

Vreau sa stiu parerea voastra de cum arat am facebook si ma gasiti aici : http://www.facebook.com/profile.php?id=100002851095251. PLZ dau si FUNDA la cea mai sincera parere!

1 răspuns:
| Columbeanca97 a răspuns:

Nu ararti foarte rauubig grin dar pentru o fata ar trebui in primul rand sa ai grija de tine sa mergi al coafor sa iti cumperi o placa sa iti intinzi parul sa iti cumperi haine cum se poarta acum bocanci blugi cu turu lasat sau mulati pe corp multe chestii care se poarta acum unghiile sa fie aranjate tot timpu sa fi data macar cu putin find de ten creio de ochi rimel si un luci de buze ca sa nu fie ft superficial ca fata esti draguta dar trebuie sa mai lucrezi la partea cu hainele, machiajul si aranjatu asta cionteaza cel mai mult la o fata sa fie cat mai la modawinking sper ca te-am ajutat:*