| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra! Ce parere aveti despre mine! Dar va rog, sincer! Sunt draguta? Uite, linkul meu de la facebook! http://www.facebook.com/profile.php?id=100001511025268&s uccess=1
Mersi mult! Pupici.**

3 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai. Ai picioare frumoase. esti inalta.Imi palce tunsoarea si la fata esti destul de draguta deci DA!

| ConstiintaTa a răspuns:

Nu ai pentru ce>big grin

| Doinella a răspuns:

Pentru Constintata: Pai, sincer sa zic.nu sunt prea inalta, am 1.57 dar am 15 ani( si 43 kg.niciodata nu m-am gindit ca am picioare frumoase.mersi mult