| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce exerciti sa fac pentru a imi mari muschi sau imi bine zis pe romaneste pentru a face muschi si ce trebuie sa mananc? Astfel incat sa pot sa am in cateva luni o musculatura buna big grin Dau

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. pune intrebarea la sport

2. mancare : 4-5 mese pe zi, proteine la fiecare masa ( carne, peste, branza, oua, lactate) + ceva carbohidrati, fructe intre mese, legume seara ca garnitura la proteine

3. exercitii de baza :
http://antrenorulmeupersonal.ro/articole/exercitii-valoroase/

La care poti sa adaugi si cateva exercitii de izolare, sa storci complet muschii.

Du-te de 3-4 ori pe sapt la sala si lucreaza-ti tot corpul

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Te duci la sala, acolo ai instructor care te invata el ce sa faci, si mai iei si niste steroizi, si gata

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 explică (pentru Adryano_Don_1986):

Asta stiam si eu dupa tine nu stiu dc am mai intrebat daca tot primesc raspunsuri din astea

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adryano_Don_1986):

Steroizi? tu gandesti inainte sa vorbesti?