| opierdevara a întrebat:

Vreau sa stiu si eu mai multe informatii despre baietii din zodia taur. De preferat ar fi sa imi spuna baietii taur, dar astept orice raspuns

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Taurii sunt posesivi si gelosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieţii din zodia taur sunt atraşi de fetele cu trăsături de vacă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| MoiraBurton a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)

| Kamiichu a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/seductie/taur.php Sper ca te-am ajutat! Bafta.

| MoiraBurton a răspuns:

Baietii taur sunt foarte incapatanati! laughing Se ataseaza destul de greu, dar cand o fac, se despart greu de persoana iubita sau de un obiect la care tine mult. Sunt stabili si foarte foarte iubitori. Nu-l lasa sa manance prea mult, ca se ingrasa. (sunt buni la pat rolling on the floor asa mi-a zis o prietena). Cam atat laughingbig grin