| wpi a întrebat:

Vreau sa stiu si eu tactici la pariuri sportive cum ar trebui sa pariez ca biletul sa fie de 80% castigator. Multi bani meciuri putine? cum

Răspuns Câştigător
| Andr3yyy94 a răspuns:

Eu ti-as spune ca am un program, realizat in urma unor studii facut de niste straini si ai o sansa de 85% de a castiga. Programul se afla deocamdata doar in faza de testare si in curand o sa fie publicat si pe internet, sa il poada downloada lumea. Daca vrei totusi castiguri sigure, pune meciuri mai putine si o suma modica, dar nu te risca pe meciuri "mari" si importante dar nici pe meciuri gen prima clasata cu ultima. Urmareste meciurile precedente si vezi ce progrese a facut fiecare echipa, uita-te la cote si sigur vei alege varianta corecta. Bftwinking funda?

| wpi explică (pentru Andr3yyy94):

Mersi mult!

| Stanescu_Andrei_1991 a răspuns (pentru Andr3yyy94):

Ai realizat programul? ma intereseaza si pe mine!