| maya2010 a întrebat:

Vreau sa va povestesc ce mi s-a intamplat si va rog sa nu radeti de mine. Acum cateva zile mama mea s-a intors din Italia. Nu am avut niciodata o relatie stransa cu ea, fiind mereu plecata, dar nici una proasta. De cand a plecat ea eu locuiesc cu bunicii.
Sambata seara am fost la o petrecere si m-am intors mai tarziu de ora 12 si m-am hotarat sa intru pe geam(stam la casa si pe hol avem mereu un geam deschis) ca sa nu fac zgomot. Am mai procedat asa si inainte si bunicii nu au auzit niciodata. Dar de data asta mama ma astepta in camera mea. A inceput sa ma certe si sa imi zica lucruri de genul: La ora asta se vine acasa? Cum iti permiti la 15 ani sa vii dupa miezul noptii? Nu se poate asa ceva, intinde-te pe pat si da-ti pantalonii jos,, Normal ca m-am impotrivit, dar am vazut ca nu am cum sa scap, nu voia de loc sa ma lase in pace,, Pana ma intorc sa fi la pielea goala,,. A iesit din camera si pana la urma mi-am dat blugii si chilotii jos si m-am intins pe burta pe pat, sperand ca o sa imi dea cateva palme si sa ma lase in pace. Dar m-am ingrozit cand am vazut ca venise cu o curea, a facut-o bucla si m-a batut aproape o jumatate de ora. Partea rea a fost ca statea si ea pe pat si ma imobilizase, eram ca si legata. A fost oribil plangeam si o rugam sa termine. Cand m-a lasat sa ma ridic am inceput sa tip(de nervi si durere) la ea ca a venit acum din Italia(a stat 6 ani) si vrea sa ma educe pe mine si ca nu are nici un drept asupra mea. Apoi m-am scapat si i-am zis ca e nebuna. Atunci a iesit din camera(credeam ca s-a terminat), dar s-a intors cu o nuia(nici nu stiu de unde o scosese asa repede poate era pregatita dinainte sa vin) si m-a pus sa ma intind iar pe pat, eu nu am vrut si a,, tras,, de mine pana am ajuns iar la fundul gol si m-am batut iar. Durea mult mai tare cu nuiaua si dupa vreo 15 min m-a lasat sa ma ridic. Plangeam ingrozitor dar de dara asta nu am zis nimic de frica. Mi-a zis ca o sa mai patesc asa de fiecare data cand nu e multumita de mine. Acum este plecata la niste rude (nu le-a mai vazut de mult daca a venit de curand) dar a zis ca vrea sa vada carnetul de note cand se intoarce sau daca nu i-l arat merge la scoala. Eu nu am note foarte bune, por zice chiar proaste si imi e tare frica de ce voi pati si acum ma ustura si am urme de curea si nuiele.
Are dreptul sa imi faca asa ceva? Voua vi s-a intamplat sa va bata parintii la fundul gol la 14 ani jumatate? Cum sa fac sa mai iau din durere si ce sa fac sa nu ma mai bata.

31 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Hei, cu totii mai luam bataie chiar si cand suntem adolescenti. Calmeaza-te! Dar tu nu ai cine sa te apare: bunici, tata, matusa, unchi, var, verisoara, sora, frate, etc? Pai, ar trebui sa vorbesti cu ea. Bafta si numai bine! Cu drag, Lola.

| BlueHusky a răspuns:

Nu, nu are dreptul sa faca asta insa nu sunt convins ca abordarea legala este cea mai buna alegere.Ca sa nu te mai bata ar cam trebui sa faci ce vrea ea dar nu cred ca o sa fie suficient. Good luck.

| Michidutsa a răspuns:

Serios acum, eu nu as ierta-o niciodata. Poate gresesc, dar dupa 6 ani, in care te-a lasat in grija bunicilor, acum vine cu cureaua? Pleaca iarasi in Italia? Cum spune Lola nu ai pe cineva sa te apere?
Deci mi se pare stupid dupa 6 ani sa vina sa te bata la 15 ani, dar oricum nu esti singura in situatia asta.

Bafta si sper sa scapi curand de acest calvar straight face:*!

| tpurotpuro a răspuns:

Doamne fereste-ma, ce m-as enerva pe ea! cred ca i-as da si o palma, n-are dreptul! dupa ce ca sta 6 ani in Italia lasandu-te in grija bunicilor, acum vine ea sa iti faca educatie, si cu bataia! trebuie neaparat sa le zici bunicilor, iar data viitoare, impotriveste-te! zi-i ca n-are dreptul, ca doar nu poate sa te dezbrace ea daca te impotrivesti, si nu te teme sa dai in ea! acum stiu ca e mama ta, dar si ea a dat in tine(1)iar 2 NU ARE DREPTUL sa dea in tine! si cu cureaua sau nuiaua, niste palme mai ziceam! doamne dar m-am si enervat!laughingok, acum serios, fa asa! nu poti sa mai risti sa nu te mai poti aseza o luna(eu cred ca esti mai puternica ca ea, daca e, te zbati, mai dai in ea tipi, asta e)NU O MAI POTI LASA SA DEA IN TINE! daca e, suna la Asociatia Copilului :*pupici
P. S:da cu niste crema si maseaza-te in fiecare zi, poate mai scapi de durere :*

| MàdàMàdàlina98 a răspuns:

Asa ceva nu se poate intampla. o mama nu poate sa faca asa ceva dupa ce a stat 6 ani departe de fica ei. nu este bine de loc. cum zicea si lola chiar nu ai o ruda foarte apropriata care sa te ajute? zile bunicilor, unchi matusi, chiar nu ai cerele ajutorul, bafta si daca vrei sa ii zici ceva pe italiana ceremi ajutorul. iti urez noroc si sper ca sa nu ai parte iar de o noua bataie kisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai pe nimeni care sa te apere, cheama macar un vecin mai apropiat, si eventual, daca e de f. mare incredere poti sa-i sp ce ai patit, dar mama ta nu trebuie sa afle acest lucru! si, sa-i ceri parerea. sau daca bunicii care au stat cu tine sunt din partea mamei, de fapt nu conteaza, pot sa fie si din partea tatalui, suna-i si spune-le ce ti-a facut mama ta. tot trebuie sa actioneze cumva banuiesc... oricum iti doresc mult noroc si numai bine!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spui ca nu ai notele atat de bune, e clar ca te mai asteapta inca o bataie din partea ei. Nu sta sa o astepti, ci ia-ti masuri, eventual fugi. Ciudata mama ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii si u ca ai 15 ani si nu mai mere cu cureaua.si dac vezi ca tot asa e pleaca si u acasa la niste rude si spune-le ce s-a intamplat si no mai lasa sa te mai bata ca doar ce nu poti sa te prefaci ca ii scapi una(eu nu zic sa dai in maikta nu intelege gresit). incerca sa o asculti si daca nici asa no sa mearga (doar daca e nebuna (scuze)) impotrivestete mai tare no lasa sa dea in tine ca pan la urma ai 15 ani la 15 ani ai putea sa te impotrivesti... in fn daca vrei sa vb despre asta si sa iti dau sfaturi mai bune ia id snakeb0y_snake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gestul mamei tale mi se pare exagerat. Draga mea, nu ai de ce sa suporti asa ceva.Eu am 14 ani, nu o sa te mint, sunt mai mica de cat tine dar asta nu inseamna ca nu pot sa iti dau un raspuns.Asa cum au zis si ceilalti, gaseste pe cineva sa te apere iar daca nu merge si asa spune-i tot ce ai pe suflet dar spune-o cu vove tare si in fata multor oameni.Sa nu te intereseze cat de jignita se va simti mama ta. O merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e! Asa au fost si parinti meiwinking au fost in Italia 8 ani nu m-au sunat nu nimica eu cu bunici faceam ce vroiam si noah asa m-am obisnuit.Intr-un final au venit acasa si cica nu is bine educat ( dai in p*** mea ) si au incercat sa ma bata. Nu stiu daca tu vei avea curaj dar eu datorita zonei in care stau port mereu cutit la mine si i-am amenintatwinking. A mers destul de bine acum ca is iar in Italia ma simt chiar bine dupa ce am facut.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haideti ma colegilor nu mai faceti asa, faceti voi scandal pentru asa ceva dar eu cred ca toti ati patit asta!
Calmeaza-te e doar un fleac, nu uita bataia e rupta din rai da pan la urma ai 15 ani, mai du-te la discoteca si tu si mai fa asa de cateva ori, serios ca se obisnuieste pan la urma.
Zii asa:"stai ma ca ma doare nu mai da ca in caini!"laughing are efect garantat
PS:va rog sa nu votati raspunsul la stupid, e opinia mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are tot dreptul și sunt de părere ca e bine ce îți face. In schimb tu nu ai dreptul sa ii zici ca e nebuna sau sa încerci sa te împotrivește când ea vrea sa te bată sau altceva este mama ta și știe ce trebuie sa facă ca sa te educe. Oricum mama mea mă bate mult mai rau din orice. Așa ca am început ca defiecare data când fac ceva ce ei nu ii place. Iau un scaun niște sfori(cu care după ce va ajunge de la servici după ce mă dezbracă sa mă lege cu ele) o curea, o nuia, o mănușa de cauciuc(deoarece dacă și-o pune pe mâna și mă bate cu ea doar mult mai tare decât cu mâna liberă), o rigla, o perie, un bat foarte lung și subtire(care stiu ca la cumpărat special ca sa mă bată cu el chiar dacă nu asta e rolul lui) și o găleata cu apa pentru a le uda pe toate. Apoi când se întoarce de la servici ii spun sa mă dezbrace sa mă lege de scaun sa ude toate obiectele pregătite și sa nu se oprească sa mă bată pana când nu rămân fără piele pe fund). In concluzie ai scăpat ieftin deoarece meritai mai multă bătaie, de acum ar trebui sa ii spui tu mamei tale sa te bată când greșești și dacă mama mea ar fi fost acolo nu mai scăpai vie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca are dreptul, in schimb tu nu ai dreptul sa ii spui ca e nebuna. Dar ar trebui sa fi bătută mult mai sever și mai des deoarece asta te va ajuta foarte mult dar îmi dau seama ca asta nu se întâmpla deoarece mama ta este plecată. Pe mine in schimb mă bate mult mult mai dur pentru lucruri mult mai mărunte. De exemplu pe mine mă bate de la 5 ani prima oară ma dezbrăcat mă legat de un scaun și apoi mă bătut in jur de 2 ore cu o curea și o nuia uda(evident ca plângeam deoarece eram mică dar la sfârșit i-am mulțumit pentru ce a făcut) de atunci a început sa mă bată din orice in acest mod cam de când aveam 7 ani a început sa mărească durata bătăilor aplicate sa dea mai tare și sa își cheme niște prietene pentru a mă bate alături de ele ca sa facă bătaia mai severa ( de atunci a început și sa folosească mai multe obiecte ca rigla, peria, mănuși de caciuc(care dor mult mai tare decât mâna libera), un bat decorativ care doare foarte tare așa ca ea îl folosește doar ca sa mă bată etc (prietenele au început sa se înmulțească odată e creșteam, acum sunt in jur de 10). De fiecare data când greșeam mama mă dezbracă mă lega de scaun(deoarece chiar dacă știa ca eu sunt de acord cu ce se întâmpla și chiar apreciez ca sunt bătută deoarece asta mă va ajuta durerea era așa de puternica încât mă zbăteam). După ce eram legată mama își chema prietenele fiecare dintre ele își lua un obiect îl udau mă băteau mai întâi singure pe rând in jur de 25 de min fiecare iar apoi începea bătaia propriu zisa in carea fiecare dintre ele mă băteau la îngrămădeală cu unul dintre acele obiecte ude. Asta dura între 1.5-4 ore iar după acea mă dezlegau mă așezăm pe genunchi la una dintre ele(legată de scaun deoarece după cum am spus mă zbăteam de durere chiar dacă apreciam ca sunt batuta), pe rând, cea pe care stăteam avea mănușa de cauciuc iar celelalte aveau restul obiectelor in mâna, ude, și mă bătrâna așa timp de 20-30 min apoi mă așezăm pe alta prietena aceasta lua mănușa... și făceam așa cu fiecar dintre ele. Apoi luau sforile de la scaunul de care am fost legată mergeam la un birou si ma legau de acesta in timp ce eram îndoită la 90 de grade cu fundul spre ele ma mai băteau așa la grămada timp de 1-2 ore. După acea ma așez într-un pat suntlegată de picioarele acestuia iar apoi fiecare dintre ele își aleg un obiecte(dintre o curea sau o nuia) pe caredupa ce le udau trebuiau sa le rupă pe mine in timp ce ma bat(nu înțeleg de unde avea mama atâția bani sa cumpere atâtea curele și nuiele deoarece foarte multe erau rupte pe mine). La sfârșit trebuia sa stau in genunchi pe rând in fata fiecăreia și sa ii mulțumesc pentru ca m-a bătut apoi îmi mai dădea 10 lovituri cu fiecare dintre obiecte apoi treceam la alta ii mulțumeam. și făceam așa cu toate iar de fiecare data când una dintre ele termina sa mă bată cu cele zece lovituri din fiecare obiect înainte de a trece la următoarea acesta trebuia sa îmi dea o lovitura cu toate obiectele ude dar luându-și avânt înainte de a mă lovi cu fiecare obiect pe rand(in caz ca nu era evident acestea dureau cel mai tare) acum cam 3-4 ani acestea au văzut ca eu chiar le mulțumesc și apreciez ca ele mă bat și au zis sa renunțe la ultima parte in care le mulțumesc dar le-au spus ca nu trebuie și chiar le-am rugat sa tripleze loviturile primite la sfârșit (primind 30 de lovituri cu fiecare dintre obiecte și 3 lovituri cu fiecare dintre obiecte cu avânt) acestea au acceptat și au început sa îmi aplice bataiile in acest fel. Și evident ca ți-ai dat seama ca o bătaie ca aceasta durează aproape o zi așa ca o bătaie ca aceasta primesc in zilele libere sau in zilele in care nu am teme de la liceu pentru a doua zi dar chiar și atunci durează pana seara târziu oricum cu asta am vrut să-ți spun doar ca nu e imposibil datorită timpului sa Primești o astfel de bătaie. Oricum când aveam cam 8 ani și ne-am mutat a făcut o camera specială in care dar mă bătea, acolo erau doar obiectele necesare pentru a mă bate, o chiuveta și o găleata pentru a umple găleata cu apa și-a uda obiecte in ea, doua scaune unul de care mă leagă și unul pe care se așezau ele pe rând și mă puneam la ele in genunchi, un birou care am spus la ce e folosit, un pat despre care la fel am spus care este rolul lui și evident niște sfori pentru a putea sa fiu legată In concluzie mama ta ar trebui sa te bată mai sever, mai mult, sa te lege de acum deoarece doar dacă se aseaza pe tine încă îți poți mișcă o parte din trup și sa cheme și pe altcineva in bătaia pe care ți-o da deoarece asta ar face-o mai severa deci mai eficientă. Și sa nu crezi ca asta este tortura sau așa ceva chiar dacă sunt legată deoarece asta e doar ca sa nu te zbați de durere deoarece odată ce accepți ca bătaia primită îți face bine și începi sa ceri chiar tu când greșești sa ți se aplice vei vedea ca îți face bine. Poate ca suna un pic cam exagerat ce am scris deoarece nu mai cunosc pe nimeni care primește bătaie așa ca mine dar chiar vorbesc serios. Succes și sa nu uiți ca trebuie sa ii ceri mamei tale sa modifice bătaia pe care ți-o da și sa vrei și tu sa îți Primești bătaia.

| Damon01 a răspuns:

Oh vreau si eu...nu stiu dc dar pentru ca parintii mei nu m-au atins cu un deget am inceput sa imi doresc sa fiu batuta la fundul gol cum ai fost tu...mi-o imprumuti pe maicata? laughing

| theradion a răspuns (pentru Damon01):

Vino la Cluj, rezolv eu problema happy

| CodrinV a răspuns:

Ultima mi-am luat-o pe la 17 ani. A fost nașpa, dar mi-am meritat-o, ce să zic...

| IvanClaudiaNicoleta a răspuns:

Zi la mama ta ca poate sa te bata la fund și prin pantaloni de piele.Îți cumperi pantaloni de piele și o rogi da te bata cu cureau la fund prin pantaloni de piele.

| Dolly21 a răspuns:

Nu are dreptul sa-ti faca asa ceva.Pe mine parintii nu m-au batut niciodata.Pai poti incerca sa iei note mai mari de 7 la scoala, sa faci ce iti spune, sa o ajuti la curatenie si sa-ti faci curat in camera ta dar, nu cred ca o sa fie de ajuns sad

| mihaelabrunetzika a răspuns:

Are tot dreptul! Daca nu ai note bune eu in locul tau m-as pregati pentru o mama de bataie sora cu moartea iar la final i-as multumi stind in genunci, din tot sufletul!

| jedulcik a răspuns (pentru mihaelabrunetzika):

Bravo. esti cu capul pe umeri! si eu primesc la fel si mereu cand siu ca am gresit ma leg de un scaun cu o nuia in mana si o astept pe mama sa ma tabaceasca pana vad stele verzi

| IvanClaudiaNicoleta a răspuns (pentru jedulcik):

Îmi place dar data viitoare când o aștepți pe mama sa îți tabaceasca fundul.Imbracate în pantaloni pe piele și stai pe burta pe scaun cu fundul în sus și striga pe mami sa vina sa îți tabaceasca fundul îmbrăcat în pantaloni de piele cu sucitorul și tu numără pana la 60 apoi mai spune acum vreau bis. Adică dublu bătaia la fund 200 de ori dar cu cureau.Suces la bataie.

| jedulcik a răspuns:

Tu esti un copil.Mama ta stie ce e mai bine pentru tine si iti vrea binele. cand vei fii mare ii vei multumi.Eu daca as fii in locul tau as asteptao acasa in fundul gol, sprijinita de un scaun cu niste sfori pentru picioare si maini sa mi le lege si carnetul de note. i-as spune sa ma bat pentru ca asta merit si sa imi dea minim50 cu cureua si 50 cu nuiaua uda.plus pedeapsa 1 luna. o meriti fetitzoo! asa ca supune te cu placere

| Mariana0 a răspuns (pentru jedulcik):

Da, exact asa fac si eu cand am facut cea mai mica greseala (daca iau 9.90 de exemplu, chiar si asta e ceva ce poate fi indreptat) iau niste sfori, o curea, o nuia, un bici, o varga lunga si groasa (pe care a luat-o mama ca sa ma bata cu ea) si o galeata cu apa, le duc pe toate langa vechiul meu pat (e foarte subtire asa ca mama l-a pastrat ca sa ma poata lega de el cand ma bate).
Ma dezbrac si o astept pe mama de la servici, cand ajunge ii zic sa ma lege cat sa nu mai pot sa misc nici macar un deget sa ude fiecare obiect si sa imi dea cel putin 200 de lovituri cu fiecare cu toata forta. Si intr-adevar durerea este insuportabila dar asta merit ca sa ma invat minte. Plus ca de fiecare data cand repet o greseala mama mai adauga 100 de lovituri cu fiecare obiecte (la un moment dat am primit 3400 lovituri cu fiecare, durerea a fost insuportabila si a durat cateva ore dar am meritat-o). Asa ca sunt de parere ca mama ta a luat decizia corecta, chiar ai fi meritat mai multa bataie pentru asta.

| R8uuuu a răspuns:

Pentru toti idotii de mai jos mergeti dracu la psihiatru de masochisti nebuni. Ca nu faci educatie cu bataia bagava-s mwie

| maya2010 explică:

Stiu de faptul ca a stat 6 ani, dar dupa 2 ani voia sa vina acasa si s-a,, consultat cu mine,, si eu eram mai mica si i-am zis ca e ok fara ea sa stea sa imi trimita bani. Nu am pe cineva care sa ma apere, bunicii au plecat inapoi la tara.

| sexdrive_1473 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti mai mult cu ea sa i te intelegi cu ea si i zici si uh ca mamă am 14 ani nu mai am 7 ani sa stau pana la 8 afar si ea s-a dus afara pentu munaca sau pentru ca asa a vrut

| 666668 a răspuns:

E mai un nimic pe mine tatal meu ma bate la pranz de dimineata si seara cu urzica la funduletul gol si mama cu cureaua la cateva ore. Si am 7 ani si uneori ma da afara din casa si ma pune sa dorm afara si acum sunt pedepsit pentru ca fratele meu isi facuse patul si eu am intrat in camera lui el ma loat de maini si ma aruncat pe pat si lapuma patului a cazut si atunci a batut. Acum trebuie sa mananc doar paine cu apa nu imi da altceva.

| 666668 a răspuns:

Un nimic ce ti-a facut pe mine ma bate tata dimineata la pranz seara cu urzica la funduletul gol fara sa fac nimic. Mama ma bate cu cureaua la funduletul gol la cateva ore cand scap vreo mizierie pe jos tot ma bate.

| IvanClaudiaNicoleta a răspuns (pentru 666668):

Și eu luam bataie de la părinții la fund.Cand aveam 4 ani mami îmi ridica fustița în cap și ma bătea cu palma apoi seara la fundul gol cu cureau ma bătea tata. Apoi pe la 7 ani luam bataie la fundul gol cu cureaua de la tata și doua palme la fundul gol de la mama. Apoi la 10 ani când veneam de la școală tata îmi dădea chiloți jos și ma bătea cu cureaua și apoi seara înainte de culcare luam bataie la fundul gol de la mama. Apoi pe la 14 ani când veneam de la școală tata îmi dădea chiloți jos și ma bătea cu cureau. Apoi seara mami ma bătea la fundul gol cu palma, Apoi la 18 ani începeam sa ma îmbrac în pantaloni de piele și veneam târziu de la discoteca tata ma trântit în pat și mi-a dat pantaloni din piele pana la genunchi și chiloți de jumătate și mi-a tras vreo 40 de ori curele la fund. Apoi mi-am luat pantaloni de piele pe mine și a venit mami cu sucitorul și asa cu pantaloni de piele pe mine ma bătut timp de 1 ora. Apoi la 20 de ani stăteam tot cu părinți doar ca ma trezeam la lucru la 5 dimineața și îmi puneam pantaloni de piele și a venit tata în camera mea a scos cureaua ma bătut prin pantaloni de piele jumate de oApoi ra apoi mi-a dat pantaloni jos de tot și chiloți și mia mai dat 30 de curele la fund. Apoi
m-a trimis la lucru bine inteles ca am întârziat la lucru. Apoi pe la 26 de ani dimineața ma trezeam la lucru îmi puneam pantaloni de piele și a venit tata și a zis fain pantaloni tai de piele cear fi sa încercăm cureaua pe fundul tău sa vedem cum suna. Apoi a scos cureaua ma trantit pe pat și m-a lovit cu cureaua pana a numărat la 30. Apoi m-a trimis la lucru.Cand am venit de la lucru la 3 ma așteptat în camera și tata m-a pus pe burta în bratele lui și mi-a tras vreo 80 de palme la fund prin pantaloni de piele. Apoi seara a venit la mine în camera mami și mi-a dat 10 palme la fund prin pantaloni de piele. Apoj când am făcut 30 de ani înainte sa ma mut cu barbatul meu tata a venit în camera mea și mi-a dat pantaloni de piele jos și chilotii și mi-a dat 90 de palmi la fund. Apoj mi-a luat pantaloni de piele pe mine și am trântit usa si m-am mutat cu barbatul meu.Dar surpriza seara când am întrat pe usa barbatul meu îmi zice ce pantaloni frumoși de piele ai și ma trântit pe pat pe burta și s-a scos cureaua și mi-a tras vreo jumate de ora bataie la fund prin pantaloni de piele. Apoi noaptea pe la vreo doua îmi pun pantaloni de piele sa merg la baie și când vin de la baie barbatul meu ma strânge în brate și își cere iertare. Apoi îl iert. Apoi a doua zi înainte sa merg la lucru îmi pun pantaloni de piele și el își scoate cureaua și îmi trage vreo 200 de ori. Apoi merg la lucru. Apoi pe la 35 de ani barbatul meu în fiecare dimineață îmi da 50 de palme la fund prin pantaloni de piele. Apoi în fiecare seara îl aștept cu fundul în sus îmbrăcată în pantaloni de piele și ii dau sucitorul și ii spun rupel pe fundul meu merit bataie. Apoi el ia sucitorul și timp de o ora ma bate la fund prin pantaloni de piele.Si acum în prezent ne înțeleg perfect ma mai bate la fund prin pantaloni de piele dar mam obișnuit și îmi place.Cand nu ma bate la fund ii cer eu sa o facă.Si de atunci ador sa îmi iau porția dubla de bataie la fund prin pantaloni de piele.

| FataCuMulteIntrebari a răspuns:

Ti am citit poveste si nu stiu cat de reala e, dar te voi crede! Sincer si eu am ramas cu sechele de cand eram mica, dar eu eram batuta de mama cu palme trasa de par impinsa trantita si de bunica cu bațul... ma rog, deci nu! Nu are dreptul sa te bata NICI MACAR O PALMA! Cei care zic ca bataia e rupta din rai e un prost! Si tu trebuie sa ii zici cuiva (profesor in care ai incredere, un adult de incredere)sau suna la Protectia Copilului! Chiar daca ai sanse sa ajungi prin case de copii mai bine decat cu aceasta femeie. te pup si bafta si apropo: Nu suferi in tacere.