| loredanalorena a întrebat:

Vreau si cat se poate de repede cele mai frumoase mesaje de la multi ani! p. s. funda!+1 vot REPEDE!

Răspuns Câştigător
| MAndreea97 a răspuns:

Recunosc că nu sunt prietenul perfect,nu sunt întotdeauna acolo unde ai nevoie, nu te pot face sa zambesti tot timpul, dar un lucru este foarte sigur:iti voi fi un prieten bun pentru totdeauna.La mulţi ani!

Un zambet are puterea de a indrepta totul si de a umple totul de lumina. Sper sa ai parte de cat mai multe zambete in viata… La multi ani!

Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie.LA MULTI ANI! happy sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Sa avem timp sa radem pentru ca e cea mai frumoasa muzica a sufletului, sa citim pentru ca este piatra de temelie a intelepciunii, sa muncim ppt ca este pretul succesului, sa ne jucam pentru ca este secretul tineretii eterne, sa daruim iubire pentru ca-l vindeca pe cel pe care o daruieste si pe cel care o primeste, sa zambim o clipa pentru ca e cea mai frumoasa podoaba a fetei, sa avem cateva cuvinte dragi pentru ca nu usureaza viata. La multi ani1

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Dumnezeu te-a creat cu iubire...Pretuieste fiecare farama din iubirea Lui! Domnul să-ţi fie desfătarea, şi El îţi va da tot ce-ţi doreşte inima. Încredinţează-ţi soarta în mîna Domnului, încrede-te în El, şi El va lucra. Domnul sa-ti ocroteasca pasii! Si, Si, nu uita ca El te iubeste enorm! El va porunci ingerilor Sai sa te pazeasca!

La multi ani, LIDIA! …O noua zi te-a intampinat…si-ti zambeste…zambeste-i si tu…e un dar pentru tine!…Pacea, bucuria, dragostea, zambetul…sa te insoteasca si-n acest an! Mergi, mergi cu Isus!

http://www.youtube.com/watch? v​=vuFMfmWo2h0&feature=related

http://felicitari.resursecrestine.ro/zi-de-nastere [ te poti inspira din aceste felicitari :D ]
Numai bine si sanatate! :)