| loryelly a întrebat:

Vreau si eu descrieri hi5 frumoase plss. dau funda pentru cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| dumitruanca17 a răspuns:

La o poza trista care iti aduce aminte de lucruri- just memories(doar amintiri)
la o poza mai haioasa-I`m sorry.I`m not perfectstraight face(imi pare rau. nu sunt perfecta)
cei care ma critica si ma invidiaza nu vor decat sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata
Nu te supara draga dar sunt mai buna ca tinebig grin si inca ceva papusa: e o mare diferenta intre mine si tinehee hee : eu nu am sange de TARFA in minetongue

3 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Heii.
Aici...-Numele tau)
Nu sunt perfecta, nici nu vreau, nici nu pot. Daca nu ma Suporti X` in dreapta.Usor? Nu? Stiam.
Iubesc fiindca:
-Asa sunt eu.
-Tu imi dai motive.
-Ma inveti ce-i iubirea
-Chiar nu pot sa spun Nu cand ma invitsi undeva.

Take care ~~> straight face

Sunt fata care iubeşte muzica.

Sunt fata care urăşte minciuna.

Sunt fata care este foarte sigură pe ea.

Sunt fata care întodeauna mai are ceva de spus, chiar dacă discuţia s-a terminat.

Sunt fata care nu supOrtă prietenii falşi

Sunt fata care viseazăă cu ochii deschişi.

●Ce vreau?!●

Vreau să devin cineva.

Vreau ca prietenii mei să nu se schimbe niciodată.

Vreau o poveste fără sfârşit.

Ma respecti? Si eu

Ma invidiezi? Ai de ce

Ma barfesti? N'ai decat

Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupe

Indrasneata? Daca tu esti pampalau

| Marinnaa a răspuns:

Http://bilutza-roz.hi5.com aici sunt si triste,si ferikite si despre prieteni;)de kre vrei.j daca tOt te uiti lasa si un comm daca vr;)sper sa iti fie de folos:*

| ioanateintreba a răspuns:

Pai : ce frumoasa e poza.inca imi aduc aminte cum ne-am distrat in acea excursie minunata! soarele stralucea briza ne mangaia bratele parca intinse spre cer ...si distractia era maxima! a fost dragut acum pls funda! puppy dog eyes