| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste status`:*
Cele mai multe primesc fundita`:*
[Ar fi de preferat de dragoste, tristeon the phone

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat!

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea, nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea!

Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

Daca o privesti cand se misca e ametitor! Extraordinar, este verdictul tuturor!

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine... Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

Astazi te-as stange in brate asa cum n.am mai facut-o niciodata daca m.ai lasa.

Chiar de`ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi! Pentru ca stii: viata e grea si lumea e rea.Cum as putea sa rezist, daca nu m`as purta asa?

Fiindca cea mai irosita zi din viata...Este aceea in care nu ai zambit!

Astea`s cateva.
Restu` stii uh :d
Pupi :*

3 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

To love someone is to see a miracle invisible to others.
Mma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul.
Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
Ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte... TE IUBESC

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.
Daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini.
Daca m`ar intreba ce as alege intre viata si tu, as alege viata, iar tu ai pleca suparat/a nestiind ca viata mea esti tu.
"As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "
"O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "
l iubesc, dar prostul nu`si da seama', 'plangi ca te-a ranit, plangi ca te doare, dar razi ca o sa-i para rau dupa aia', 'Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna…', 'de ce? aceasta este intrebarea;
de ce esti cu ea si nu cu mine?
de ce o iubesti pe ea si ma ignori pe mine?
de ce te iubesc atat de mult?

Fundita?batting eyelashes

| LorDLeoN a răspuns:

Intra pe www. yahoo status.com is acolo. fundita

| emmemma96 a răspuns:

Nu faci nimic, Ai impresia ca eu stau sa te astept, Dar de fapt eu ma indepartez incet, Te uiti atent, ma privesti cu regret, asupra mea nu vei mai avea nici un efect!
Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut.
Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte`!
Pana cand sa te`ntrebi, pana cand sa`nduri pana cand sa tragi, sa bei, sa furi, Pana cand sa te trezesti dimineata si sa`ncepi sa-i injuri?
nu te voi ierta niciodata pentru durerea care ai lasat-o in urma ta! esti doar amintirea unui vis neimplinit
• Voi merge alaturi de tine pe strada cu o conditie: ascunde-ti aripile pentru ca lumea sa nu stie ca esti ingerul meutongue
• Cuvinte dulci cum ar fi '' Te IubeSc '', ai distrus tot si`ti spun ''Nu Te Iert '', am deschis usha sa pleci incet, ma atingi ushot, ma ametzesti, din vis u nu vrei sa te trezesti."
• Dar peste toate cele intamplate`, Stiu cu [impreuna] o sa mergem mai departe! love struck"
• Aruncam cuvintele in sticla ciobita
• T0ate veneauu, treceauu, dar nimic nu ramanea, nici macar ratatuu ala care puteam s`jur ca m` iubea happy"
• Nici sticlele de alcool, nici fumurile, nici prafurile, nici alte fete nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei""
• De la diStanta pare mik raw, Da` de`i aprOape, e chiar imenS Sufletul Sau. Pentru tine de neatinS, Nu`i ca O Stea, e chiar O Stea. Te`ai prinS?"