| xxXEmmX a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai fitoase pentru mess. Funda

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Beau bere ... sa-l fac spritz pe Jack Daniel`s . Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama ! ai probleme gogule ? Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc !

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

2 fire 2 paie uite cum am danat un plaman

Este bine sa lasi bautura...insa rau este sa uiti unde ai lasat-o

Nu invata niciodata un porc smecher sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul sau mai bine dati cu lampa`n cap e mai usor si mai practic

Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

Mai available ca oricand!

sunt o mica finete invidiata de multe zdrente

dnd . .caut acul in carul cu prosti . !brb cand gasesc unul

catSeLush cU` paLu` cLtS.
te-am muShcat de poponetS.

Fite gesturi si tupeu
Asta talentu` meu
Pe ecran da fb
O printesa asa ca mine…!
Stiu sa`nvart totul in loc
Dobor prostii dintr`un fok
Sunt o diva shmechera
Hai fa paji si gura mik!

Let’s talk about rights and lefts…you’re right, I left

Invisible.pentru idiotii cu intrebari stupide…

daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Beau bere… sã-l fac spritz pe Jack Daniels

eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut

Sa curga Jack cu Red Bull panã dimineata… imi bag ****-n ea de viata

Show drinking icon

tai lemne

stau si ma-ncalzesc la gura frigiderului

MULG VACA

My doctor never told me I was crazy … I had to hear it from the fish

Adevarul n-are pretz, de-aia n-am de-ales si-tzi vand minciuni

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

sunt usor de agatat si cad repede la pat

cine zice ca n-am sentimente…se inseala …le las de fiecare data intr-un prezervativ legat

ma cert cu vecinu

ASCUT DRUJBA

Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin .

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel .

Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut .

Acolo unde dragoste nu e….facem! .

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc? smechere

invisible (only stupid people can see me) .

if u see me,don’t come to me…if u come,to me don’t talk to me…if u talk to,me don’t kiss me…if u kiss me,don’t fuck me…if u fuck me…DON’T STOP .

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid .

I was born intelligent! Education ruined me… .

Under My Desk statusuri smechere

fac baie, a mai trecut 3 luni. .

O noua serie de niste super statusuri smechere numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi urmatoarele statusuri smechere:

Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc. .

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile" .

join the dark side…. we have cookies .

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din puscarie .

in 1800 dracula bea sangele viginelor….in 2005 a murit d foamae…. .

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii! .

Cine nu ma inghite … Sa ma suga .

Nimeni nu moare virgin…viata ne **** pe toti! .

wey care o pus ‘u’langa’i’ pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la una misto si ma scris o .
Prea dulce ca sa fiu light .

Te-am intalnit in cimitir,aveai pe piept un trandafir,din ochi iesea un viermisor,aveai in spate un topor! .

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o. .
DND….ca….BRB .

Nu invata niciodata un porc sa cante , pierzi vremea si mai enervezi si porcul .

Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunitpentru ca pasarelele nu vorbesc .
I’m on a sea-food diet. When i see food, i eat it. .

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine ? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt ? Ia autobuzul .

femeile sunt ca locurile de parcare…alea bune sunt ocupate iar alea libere sunt pentru handicapati .

Sibiu, capitala culturala europeana, saluta provincia bucuresti! .

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesccc.c din n0u`.love struck
asta`i tot ce c0nteaszaa`.winking
.Numai el. ;x
. Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta,am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire,am nevoie de tine
. IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista chiar daca e frumoasa sau trista IUBIREA exista
. ^_^iTsi Dai pRea MuLtha iMpoRtaNtSa[love struck]CnD DeFaPt Uh EjTi O zDreaNTsA[:*]^_^
. Daca plang lacrimez, daca iubesc te iubesc
. Am un caracter puternic imi place sa fiu EU sa nu arat tristetea din sufletul meu!
. Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?
. Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea,daca e a lui,nu poate fi si a ta.
. "# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !  # :X
. Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!
. nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !
. starNici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist."
. starChiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme tot as glumi!pentru ca stii viata e grea si lumea e rea cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!
. totul trece asa se spune dar nimic nu trece fara sa lase urme sad!"
. "Sh Va Plange Neincetat,dOrindu`sh s` Fi Uitat Leganandu`I Durerea O Stea,O Mangaie cU Raza Sa!:-
. Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"
. "Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite. winking
. "Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce"
. nu sunT singura in pLoOaie si vanT. am cei mai boOni prieTeni de pe pamanT.love struck
. Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa
. Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`. ` ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [love struck]
. mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut ! love struck
. Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck •
. • Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •
. | • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"
. • E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
. • Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine ! • Tu imi dai incredere in mine ! •
. Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck
. • Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • J` tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck
. • Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"
. » Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat Pe tine surioara mealove struck Si pe tine dragostea mealove struck »
. `• Fiecare poveste are un sfarsit Dar In viata Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck •
. pfff Ce Sa`Tzi Fac ? AsTa e Firea cReDeai Ca`n ViaTa Te inSheaLa DoaR Pr!V!Rea ?
. •[love struck] Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e in mintea mea acum traiejti doar TU [love struck]•
. Am nevOie de cineva da\' n\'am nevOie de Oricine eO am nevOie dOar de cei care au nevOie de mine!love struck:Xlove struck"
. Personalitatea ma scapa de greu Pt ca ce`i frumos Ii place si lui Dumnezeu: X:X
. Frize` Brize` o sa-mi fie dor de ale tale Crize`rolling on the floor)
. sa poti sa fii tare , chiar daca inima te doare sa poti sa zambesti atunci cand sufletul iti plange aceasta este arta de a invinge"
. goneeee
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... big grin

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

foaieverdesolzidepesteuiteprostulcumpriveste

Respectul e ceea ce primesti pentru ce faci si o faci bine.
Tu ma barfesti destul, deci din respect ma p*s pe tine

Sunt un ingerash nebun
Cand zamesc eu iese fum
Sunt retzeaua tineretzii
Dar sy fiika frumusetzii
Sunt fitoasa cat se poate
Tupeista pa`n la moarte
Indragitha sy stylata
Astay fata adevarata

era pe camp un motan si o vaca
vaca: asa mic si deja ai mustata?

motanul: si tu asa mare si tot fara sutien?
A aparut un nou tip de pizza. Pizza EMO, care se taie singura.
O masina care merge cu viteza luminii va avea farurile aprinse?
Nu am bani de status….i’am cheltuit pe avatar
A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
Consumul excesiv de alcool duce la terminarea acestuia.
Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri… happy
Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.
O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.
Foaie verde de Bihor nu da mass ca ai ignore!
DND… f*t mushte… bazai?
Un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind. tongue
nucredcaveireusisacitestaceststatut
Plimb umbra. big grin
Spal mortii.
Ascult cum creste iarba.
Indoi prune.
Alerg un melc.
Trece lebedele-n zare; eu ma uit, ele dispare.
e km trist frate.nu prea mai zambesti.ca`ai bagat`o pe mata`n lista de mess sa ai cu cine sa vorbesti.pentru tine asta`i tare ca idee.ca macar ai si tu un dialog cu o femeie.

2. "La dracu', nu vreau sa-mi se mai spuna ca viata merge inainte. M-am saturat sa ma exprim numai din cuvinte.

3. merita un oscar pentru cat de bine joaca,ii spune ca`l iubeste si ca`ntarzie putin,mai sta cu fetele`n oras la un pahar de vin...da` ea mai sta pentru inca o runda

2 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

Http://apps.facebook.com/......ases/apps/
Faca ai cont de facebook asta e cel mai tare :))

| Tha_Roscatzyk_1996 a răspuns:

Beau multa tarie ....sa fac in cuida la dusmani nu conteaza cum ma cheama nu conteazase unde sunt, nu ma cunosti sau nu ma suporti nu te baga in seama:* :* :* :*