| Tiia a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri triste in engleza cu tot cu traducere. Dau funda la cele mai multe si bune happy

1 răspuns:
| Gabi_YT_Here_1994 a răspuns:

Nu iti propun. incearca sa fii cat mai pozitiva, meriti mai mult de atat! stii... poate nu e pentru tine, dar acest text e pentru persoana caruia ii trebuie asemenea statusuri, nu vrem alte victime a balenei albastre; P (daca nu esti iubita indeajuns, schimba-l ca pe sosete) pana il vei gasi pe ce'l potrivit, nu pune nici o data suflet prea mult, la inceput sau la sfarsit. se va "finisha" prea tragic pentru toti, incearca sa ai grija de tine, si tot asa :! nu merita tristete, doar sa atragi atentia? nu merita, atentia o primesti cand stii sa te comportii cu persoanele pe care le vrei in viata ta, te vor cauta, si tot asa big grin Bafta in viata! big grin p.s Youtube (sunt youtuber canal : Geamanu07) sper ca TPU-ul ma lasa sa imi fac reclama, aboneaza-te daca doresti sa ma sustii in ceea ce fac pe canal, Thx big grin 4 all