| Adutza_Ada_1997 a întrebat:

Buna lume! vreau si eu niste statusuri triste mai lungi in engleza cu traducere. FARA LINK'URI!

Fuuunditaa :* :* :* *:*

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come [Traieste pentru astazi pentru ca ieri s-a terminat si maine s-ar putea sa nu mai vina]
No one cares nobody's wrong,no one see I'm not so strong,everytime I hope I'm dreaming,I'm touching you,but you can't feel,I scream at you,but you can't hear![Nimanui nu-i pasa nimeni n-a gresit,nimeni nu vede ca nu sunt atat de puternica,de fiecare data sper ca visez,te ating,dar tu nu simti, strig la tine, dar tu nu auzi!]
I miss you, i miss you smile hapyy, i miss my angel-(imi e dor de tine, imi este dor de zambetul tau fericit, imi este dor de ingerul meu!)
For every 60 seconds. you stay angry, you lose a minute of the beautiful life that nobody can give you back... so you learn to be happy and smile[Pentru fiecare 60 de secunde. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti!]

| Adutza_Ada_1997 explică (pentru DayByDay):

Sunt foarte bune.ms

1 răspuns: