| GriRazvan a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce imi afecteaza parul tot! ca am impresia ca imi pica... ma spal odata la 2 zile...!

3 răspunsuri:
| girl1 a răspuns:

S-ar putea sa nu te speli bine sau sa nu te clatesti bine. Cand iti faci baie, trebuie sa pui putin sampon ( nu mult, fiindca nu e bine ), si apoi sa te freci bine in cap timp de 15 minute. Dupa aceea te clatesti abundent, cu multa apa. Incearca si tu. P.S - S.ar putea ca samponul sa fie de vina

Răspuns utilizator avertizat
| GriRazvan explică (pentru Dezaxat):

laughing)))))