| LOLI_1944 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca este mai bine ca atunci cand iti pui unghii cu gel, sa ii ceri manechiuristei sa iti faca frenchi permanent? Voi cum spuneti, permanent sau semipermanent? FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

2 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Permanent. Apoi, daca te plictisesti de french pana mergi la intretinere ( cand se da jos tot gelul si se pune altul ), poti sa iti faci unghiile cu o oja obisnuita, doar ca trebuie sa ai un dizolvant de unghii special. Cand stergi oja, ramane french-ul.

| JulyStorm a răspuns:

Orice fel de model ti-ar face, tot permanent va fi, pentru ca fi pus intre straturile de gel.