| StefiLove a întrebat:

Vreau si eu status foarte tari, dar vreau si cateva de dragoste....va rog kiss

4 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Otul se plăteşte azi. Inclusiv iluziile.

• Sunt mica. intr-o lume mare. da` nu mi`e frica d nimic!

• Pentru ca e viata mea! Pentru ca nimeni nu mi-o va lua! E in culori si putine noduri! E artistica prin unicitatea ei! Asa ca Pa!

• Și dintr-o sută, e doar un suflet viu care m-ajută!

• Liniste! ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi-e dor sa iti arate.

• Alta viata,Amintiri,Angelic,Anotimpuri de suflet,Aripi,Basme si legende,Chestii sufletesti,Colorat,De toate,Divinitate,Dragoste,Lorelei, Mare, Melancolie si metafore, Nopti cu tine, Vise.

•Si tot ce am sperat, placut, urat sau parasit.s-a terminat ca cica totul are un sfarsit.

• N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.

• Aproape vreau să te simt. uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.

• Sa ne-amintim de clipele care au fost si nu revin. lasa pe masa o scrumiera si un pahar de vin.

• Uneori beau sa uit, dar mi-amintesc mai tare. N-ai dat semne de viata, ai dat semne de intrebare.

• Esti gandul meu bun cand ma ascund in fum. Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum!

• E doar un vis frumos care se tot repeta. Si doar in visul meu gasesc lumea perfecta.Visam ca zbor, si culmea n'aveam avion. Cand dintr'o data mi s-a stins tigara si m-am trezit pe hol.

• Spune STOP.cat mai poti

• Te crezi smecher sh Boss! Da` esti un fraier sh`un prost! [

• Lumea se schimba`n continuu.rupem filmu. fugim de realitate.ce dulce e chinul

• Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge!

• Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc!

• Si daca ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmarii la pas...

• Ti-e prea frica sa schimbi ceva, ca daca iese rau...

• Tu nu ma cunosti si nu e provizoriu... Lumea mea se-nvarte intre vise, iluzii...

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

• respectul e ceea ce primesti pentru ceea ce faci si faci bine... uh ma barfesti destul... deci din respect ma pis pe tine

• As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…

• Asa a fost sa fie. si asa va fi mereu. Dar nu uita ca pentru toate. Exista un Dumnezeu

• Ai realizat vreodata cate se pot schimba intr-o zi?

• Cu timpu` am invatat sa fac...Sa tac...Shi` sa bag la cap`!

• Pastrez în mintea mea clipele frumOase si îmi pare rau ca ele sunt singuRele ramaSe.;;]

• Nu arăta niciodată celor cu care joci că ştii să trişezi. >:]

• De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie`!"

| Diana0987 a răspuns:

Ma scuzi ca exista unele greseli nu eu le-am scris, ti-am dat si eu ce am gasit happy

| Against a răspuns:

O sa fiu in apele mele cand o sa`mi cumpar ocean

| AcHollism a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri&q=iub