| andreea14 a întrebat:

Vreau si eu statusuri foarte frumoase:X
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Cauta pe google statusuri despre
prietenie, tristete, iubire, etc
Sau melodii, sau www.statusuri.net,www.statusuri.ro de pe aici le i-au si imi plac;)

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Aici;) http://statusuri.net/ vei găsi, câte îţi doreşti.:)

| mami a răspuns:

Somnic usor

| Summer Memories a răspuns:

Pai ce sa-ti zic, eu imi iau mereu statusurile din melodii sau din reclame :)). De exemplu ieri m-a suparat unu' si am avut la status: "N-ai cu cine ma, niste tarani":)), de la reclama : http://www.youtube.com/watch?v=t-qiYU7aTiY&feature=related

Si azi am avut : "Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?" sau " Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut
Amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult
Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata
Unii nu vor sa le-accepte, altii pe seama lor invata".

In fine, sunt versuri din melodii, ce imi place hop apare la status;)).

Succes ":-*

| Яùxsi a răspuns:

Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti

Optimistul nu e decat un prost fericit. Pesimistul e doar prost.

Grabeste-te incet.

stateam pe plaja, si priveam atenta cerul, stateam si ma gandeam la tine, cand a venit valul si-a dat peste mine

te iubesc dar las` ca-mi trece happy

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost.

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

Sunt un zambet pierdut in rasul tau

viata mea fara tine. e ca textul fara rime love struck

sa nu apari, nu te voi ajuta sa zbori.

Taci in liniste.

A scoate prietenia din viata, e ca si cum am scoate soarele din lume.

Sunt amestecatehee hee big grin