| Cristhina_7570 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru fostul meu prieten care m-a inselat cu altasad si sa stea cu aia

1 răspuns:
| Dizz a răspuns:

Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz`o de tot. Si inca ceva (: Incearca sa ma ocolesti xD.

Ar trebui sa vezi adevaratele valori oh go on, ca nu toate pizdele sexy sunt comori happy

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el nimeni nu-i la fel

Oricum stiu ca in agenda ta am ramas pisiii pe care ai iubit`o candva devil

Tu? Miee?! Nu ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca nu ai. oh go on

Te doare cand vezi ca nu-mi pasa.Si iti zic mereu "Numai Conteaza, Lasa"!

O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

Eu traiesc.Tu stai.Sunt tot ce ea ce tu visezi, ce iti doresti si n-ai!

Uita ca am fost candva viata si sufletul tau, uita noptile cu mine, uita si sarutul meu!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.

Ce crezi ca ma faci geloasa? Nuu fraiere, nu ma intereseaza.Si ce crezi? nu-mi pasa nici de tine, nici de ea, esti chiar jegos daca ai ales asa te pupa amica ta!

Sunt gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez javrelor o alta fata.

Vezi tu? Momentan nu am chef sa privesc in jur! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur!

Da, Da, Da... eu sunt fata aceea căreia ii spuneai că nu-ti pasă de ea si acum ai da orice să fie a ta! Dar ghici ce? Asta niciodată nu se va intampla.

Sper ca asta cauti big grin. Funda?batting eyelashes