| MIRUNA_3089 a întrebat:

Vreau statusuri de ura pentru fostul meu prieten...

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Numai un prost poate sa critice sa condamne si sa se planga, si majoritatea prostilor o fac.

Merita un oscar pentru cat de bine joaca.Ii spune ca il iubeste.S-o mai ierte odataa. El crede si tace.Cum il minte pe el.Cu inca 2, 3 La fel face.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

Prostul cel mai prost e prostul alterat de filosofie.

Se pare ca nu numai frunzele isi schimba culoarea toamna.

... dar dacă nu sunt eu aceea, nu îţi pot sta în cale, înţelegi? Asta însemnă că eu trebuie să mă dau la o parte

Toate veneau si treceau, dar nimic nu rămânea...Nici măcar baiatul care puteam să jur că mă iubea! happy

te gandesti. aberezi. terzeste-te prea frumos visezi.
Caci stii mai bine ca oricine... EA într-un sfârsit mereu se ridica si zâmbeste... happy"

MuLte persoane Sunt in Viata ta`. Dar numai caTeva lasa Urme si in iNima Ta`!"

Iubeste`o nu`mi pasa pastreaz`o de tot oh go oniar pe mine priveste`ma si lingete pe botdevil"

"Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei, dar stii prea bine ca nu`i asa. Mereu vei avea o slabiciune pentru EA! happy"

Am vazut in oameni ceea ce nu am vrut si nu am crezut ca voi vedea vreodata!straight facesad...

Ce pot sa zic? Nu regret nimic, iar asta pentru ca sunt ceea ce sunt, stii de fapt necazul te educahappy

Ce mi-a placut odata îmi place întotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce!

M-ai vandut cand ai avut ocazia, eu nu te vand, te dau degeaba;*

"Si poate crezi ca gresesc, e felu` meu de a fi, daca nu intelegi tu va intelege altu` a 2-a zi!winking

poti sa vi apoi sa pleci dar te rog pe bune de data asta daca pleci pleaca undeva in lume stiu ca nu te mai am si nu imi pare bine dar mai bine ma impac cu ideea decat cu tinewinking

De vrei sa stii cum pot trai fara tine, de vrei sa stii ce rost mai are viata mea, pot sa-ti raspund ca ma descurc destul de bine, si am uitat tot ce ieri nu puteam uita happy

3 răspunsuri:
| justifyme a răspuns:

Ce regreti mai mult : lucrurile pe care le ai avut sau lucrurile pe care le ai pierdut?!

| purplegirl1234 a răspuns:

1. Indiferenta este cea mai puternica forta din univers. Ea face tot ce atinge lipsit de sens. Iubirea si ura nu au nicio sansa impotriva ei.

2. Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.

3. Ai plecat, dar nu-mi pasa, caci eu sunt singura persoana de care ma intereseaza in aceste momente!

4. Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti. Viata merge inainte!

5. Indiferenta este un concept care a fost creat pentru a ascunde in spatele sau atitudinile incerte.

6. Toate visele mi s-au spulberat, inclusiv cel in care eram impreuna. Nu vreau sa mai aud de tine.

7. Luminita s-a stins si nu vreau sa se mai aprinda, vreau sa incerc altundeva!

8. Opusul dragostei nu este ura, ci indiferenta.

9. Sunt indiferent in tot ceea ce se va intampla cu tine de acum inainte.

10. Nu-mi pasa de nimic. Nu-mi pasa de tine!

| Danger a răspuns:

Te chis in freza!laughing